Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nefunkčné Wifi pre Ubuntu 10.10  (Přečteno 951 krát)

rocketplayer

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Nefunkčné Wifi pre Ubuntu 10.10
« kdy: 23 Října 2010, 18:57:07 »
Zdravím, mám fakt nevysvetlitelný problém. Nainštaloval som si ubuntu 10.10 ako druhý operačný systém ku windowsu 7. Urobil som to tak že som si najprv rozdelil disk atd. Inštalácia prebehla úspešne a ubuntu frčí tak ako má, zatiaľ nemám problém až na jeden. Nejde mi Wifi, a keď sa snažím nainštalovať ovládač Broadcom STA, tak mi to vypíše toto: Inštalace selhala, chcete-li získat podrobnosti podívejte se do souboru protokolu /var/log/jockey.log. Som z toho zúfalý, ubuntu som už raz mal nainštalovanú a vtedy mi to išlo ale musel som ju kôli vlastnej chybe (pri delení disku| znovu odstrániť a nainštalovať, a výsledkom je že mi teraz nejde vôbec wifi. Neviete niekto poradiť ? Mám Toshibu satellite A 660-10x

Už som inštaloval aj ovládač pre NVDIU a ten mi nainštalovalo za chvílu bez problémov, ja fakt neviem co mám robit, ak by mi niekto poradil budem mu velmi vdačný

EDIT problem vyrieseny.!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D

Ak by mal niekto podobny problem tak tu je riešenie ktore pomohlo mne : išiel som do Systém -> Správa -> Správce balíku synaptic. Tam som len zadal Broadcom a dal Hľadať, potom som klikol pravým na bcmwl-kernel-source a dal som ho preinštalovať, Potom som sa vratil do ovládačov a zázrak Broadcom STA sa nainštaloval bezchybne, ešte to chcelo reštart a wifi frčí ako má.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D



« Poslední změna: 23 Října 2010, 19:28:31 od rocketplayer »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.