Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: lg optimus chic - USB Tethering  (Přečteno 1700 krát)

adrenalinn

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
lg optimus chic - USB Tethering
« kdy: 14 Ledna 2011, 20:27:58 »
Ahoj

Mám problém a to když chci využít funkci USB Tethering, když to v telefonu zapnu, tak se to spojí s počítačem a vytvoří se nové sítové spojení, které je vidět dá si i nějak nastavovat, ale nevím co s tím, aby mi fungoval internet v mobilu přes to. Mám 10.04. Podle Android User’s Guide by to mělo v Ubuntu funguvat samo "To share your phone’s data connection via USB
If your computer is running Windows 7 or a recent distribution of some flavors of
Linux (such as Ubuntu), you typically don’t need to prepare your computer for
tethering. But if you’re running an earlier version of Windows or another operating
system, you may need to prepare your computer to establish a network connection via
USB. For the most current information about which operating systems support USB
tethering and how to configure them, visit android.com/tether."

Předem díky za odpověď  :)
« Poslední změna: 14 Ledna 2011, 20:52:11 od adrenalinn »

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re: lg optimus chic - USB Tethering
« Odpověď #1 kdy: 14 Ledna 2011, 22:52:30 »
Jestli chápu dobře tak ty máš internet v PC (na kterým nemáš wi-fi) a chceš ho mít i v telefonu. S tímhle návodem dosáhneš opačnýho výsledku.
Tuhle sem viděl aplikaci která to dokáže, ale byla samozřejmě placená a dost možná to potřebovalo i program na PC s widlema...

adrenalinn

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: lg optimus chic - USB Tethering
« Odpověď #2 kdy: 15 Ledna 2011, 07:39:22 »
No nějak tak cituji z nápovědy v mobilu "připojíte-li počítač a telefon kabelem USB, můžete připojení k internetu svého telefonu sdílet s připojeným počítačem. Sdílení datového připojení funguje v systémech Win a Linux."
Bohužel mám router bez wi-fi a nechci si kupovat nový a zas vyhazovat prachy, když by to mělo nějak chodit přes USB.
« Poslední změna: 15 Ledna 2011, 07:41:40 od adrenalinn »

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: lg optimus chic - USB Tethering
« Odpověď #3 kdy: 15 Ledna 2011, 10:23:34 »
No nějak tak cituji z nápovědy v mobilu "připojíte-li počítač a telefon kabelem USB, můžete připojení k internetu svého telefonu sdílet s připojeným počítačem. Sdílení datového připojení funguje v systémech Win a Linux."
Bohužel mám router bez wi-fi a nechci si kupovat nový a zas vyhazovat prachy, když by to mělo nějak chodit přes USB.

Tak si to přečti ještě jednou...

adrenalinn

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: lg optimus chic - USB Tethering
« Odpověď #4 kdy: 15 Ledna 2011, 11:11:46 »
Nojo už to vidím  ;D jsem tam hledal něco co tam není. Ten dyslektik a dysgrafik se ve mě nezapře asi hold budu muset koupit ten wi-fi router  >:(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.