Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: CcCam server nefunguje korektně  (Přečteno 1976 krát)

olicomp

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
CcCam server nefunguje korektně
« kdy: 05 Září 2014, 09:12:06 »
Dobrý den všem.
Jsem absolutní nováček, instnul jsem Ubuntu 14.04.1 a nainstaloval služby pro provoz cccam serveru (webserver, FTP, Apache........) Zprovoznil jsem cccam server a maká naprosto skvěle, až na jeden detail. Vím, že to má fungovat tak, že se server připojí k poskytovateli a sdílí informace ostatním, co se připojí na server, a-to v podstatě online. V případě navázání spojení se toto drží neomezenou dobu - tak dlouho, dokud to spojení existuje a dokud služba funguje. Funguje to dokonale, ale bohužel se všechny relace, včetně webserveru pravidelně na vteřinu - každých 5 minut odpojí, odpojí všechny relace, spadne webserver a ihned to zase naskočí (cca za 3-4 sekundy). Podotýkám, že toto se děje naprosto pravidelně - přesně na sekundu každých 5 minut. Problém je v tom, že se vymažou v ten moment veškeré údaje a trvá 2 sekundy, než se vše načte. To já za následek výpadek služeb na koncových zařízení. Jsem už tak nějak v koncích a nevím jak dál. Můžete prosím poradit, nebo se mrknout přes puty? Moooc děkuji

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.