Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Kam zmizely obrázky z nápovědy? [VYŘEŠENO]  (Přečteno 1036 krát)

Petr Valach

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 367
Kam zmizely obrázky z nápovědy? [VYŘEŠENO]
« kdy: 07 Března 2014, 18:24:02 »
Tohle sem asi nepatří, ale na foru openoffice.cz zatím nikdo nereagoval. Zajímalo by mě taky, jestli s tím má někdo další problém. Zcela mi totiž chybí obrázky v nápovědě LibreOffice. Namísto obrázků se objevuje prázdná plocha. Není to poslední verze, je to delší čas, určitě řadu měsíců. Týká se to instalací z repozitáře i z webu LO. OpenOffice takový problém nemá. Nevím, kde je chyba. Díky.
« Poslední změna: 09 Března 2014, 02:53:46 od Petr Valach »

marun

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 601
Re:Kam zmizely obrázky z nápovědy?
« Odpověď #1 kdy: 07 Března 2014, 18:30:00 »
skus si zkontrolovat podpory dostupných jazyků třeba ti chybí česká nápověda k LO delá se to pře nastavení jazyková podpora a hned to začne kontrolovat

Petr Valach

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 367
Re:Kam zmizely obrázky z nápovědy?
« Odpověď #2 kdy: 07 Března 2014, 18:31:38 »
skus si zkontrolovat podpory dostupných jazyků třeba ti chybí česká nápověda k LO delá se to pře nastavení jazyková podpora a hned to začne kontrolovat
Dík, ale instaloval jsem v každém případě vše, co se dalo. Kdyby chyběla podpora pro češtinu, neměl bych obsah nápovědy v češtině (?). Úplně stejný postup jako při instalaci OO... samozřejmě, uživatelský adresář jsem přejmenoval, tam chyba nebude, zkoušel jsem čistou instalaci. Pořád nic.

Petr Valach

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 367
Re:Kam zmizely obrázky z nápovědy? [VYŘEŠENO]
« Odpověď #3 kdy: 09 Března 2014, 02:54:38 »
Problém byl se soubore registrymodifications.xcu. Nahodil jsem zálohu a jedeme. LibreOffice mám zase rád jako dřív  ;D ;D (úchyl... třeba z toho vyroste  ;) ).

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.