Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pidgin blbne  (Přečteno 751 krát)

petrzovy

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 216
Pidgin blbne
« kdy: 17 Ledna 2012, 22:44:03 »
Zdravím tady na foru a chci se zeptat, zda-li někdo neví jak se zbavit tohoto problému?
Otevřu kecací okno a začnu psát. A když ztisknu "e", tak mi vyskočí okno s hláškou
"zadejte prosím jméno uživatele nebo alias osoby,kterou chcete IM" a polem pro napsání onoho jména.
Zkoušel jsem odinstalovat pidgina, zakázat pluginy, po nainstalování to dělá pořád. Dělá to jen u Pidgina. Musí to být nějaké nastavení programu. Bo jak jsem ho nainstaloval znovu, tak se mi objevilo přihlášení i s kontakty tak jak před odinstalaci.
Víte tedy někdo, co by mohlo pomoct?
Velice děkuji

[příloha smazaná administrátorem]

aloisam

  • Host
Re:Pidgin blbne
« Odpověď #1 kdy: 17 Ledna 2012, 22:59:35 »
nastavení programů je v tvém domovském adresáři (ve skryté složce) a reinstal se jich nedotkne.  Většinou je název té složky shodný s programem, ale pokud si vzpomínám, tak u pidginu by to měla být složka. /home/uživatel/.purple. Tzn zazálohovat, smazat, vyzkoušet..

Maybien

  • Host
Re:Pidgin blbne
« Odpověď #2 kdy: 17 Ledna 2012, 23:24:07 »
nemas spis nastavenou nejakou klavesovou zkratku v pidginu ? mel jsem temer totozny problem, ale macka jsem k tomu +shift, tzn velke pismeno

petrzovy

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 216
Re:Pidgin blbne
« Odpověď #3 kdy: 17 Ledna 2012, 23:30:51 »
nemas spis nastavenou nejakou klavesovou zkratku v pidginu ? mel jsem temer totozny problem, ale macka jsem k tomu +shift, tzn velke pismeno
Jak bylo +shift, tak to nedělalo :) Klavesové zkratky jsem nikde v Pidginu nenašel(nastavení)

Nicméně po smazání složky .purple se mi problém vyřešil. Nevěděl jsem, že je to pod tímto názvem uloženo v pc. Hledal jsem .pidgin...
Každopádně děkuji +
Petr

petrzovy

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 216
Re:Pidgin blbne
« Odpověď #4 kdy: 18 Ledna 2012, 19:22:52 »
Dělá to soubor Accels ve složce .purple

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.