Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Skype a Ubuntu 14.04 (VYŘEŠENO)  (Přečteno 3343 krát)

Honza Bouma

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 272
Skype a Ubuntu 14.04 (VYŘEŠENO)
« kdy: 01 Května 2014, 01:25:28 »
Zdravím,
když na ubu 14.04 64bit spustím skype z nabídky Aplikace>internet>...vše funguje, ale když ho dám do Aplikací po spuštění, tak se spustí, ale nefunguje zvuk, vůbec nic neslyším...zkusil jsem ho i spouštět se zpožděním přes spustitelný soubor  a v něm
Kód: [Vybrat]
sleep 30s
skype
Ale nepomohlo..tuší někdo, co s tím?

EDIT: Sotva jsem to dopsal, napadlo mě, podívat se, jaký příkaz se skrývá pod zástupcem v nabídce, protože do aplikací po přihlášení jsem vždy i na dřívějších verzích Ubu zadával jen
Kód: [Vybrat]
skypeV zástupci skypu v aplikacích ale bylo
Kód: [Vybrat]
env PULSE_LATENCY_MSEC=60 skype %U Zkusil jsem tenhle příkaz dát do Aplikací po přihlášení a ono to funguje...hurá..takže děkuju a omlouvám se zároveň.
« Poslední změna: 01 Května 2014, 01:38:19 od Honza Bouma »

JN30

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re:Skype a Ubuntu 14.04 (VYŘEŠENO)
« Odpověď #1 kdy: 08 Července 2014, 14:30:18 »
Dobrý den, super, díky.
Na Ubu 14.04 jsem měl podobný problém. Po spuštění Skype nešel zvuk. Když jsem zvolil test Skype hovor tak nebylo slyšet nic. Když jsem zvolil podruhé test volání nebo zadal Offline mód, ozval se z reproduktorů ohromný stálý zvuk podobný vazebnímu. Skoušel jsem všelijaké nastavení zvuku. Párkrát se přihodilo, že se Skype chytil, ale i později např. po vypnutí PC ze Skypu nebylo nic. Pak jsem náhodou uviděl toto vlákno. Také byl použit příkaz výše uvedený u zástupce v aplikacích. Upravil jsem příkaz v "Aplikace spouštěné při přihlášení".
Díky moc.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.