Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu Mate 14.04 SMplayer  (Přečteno 2344 krát)

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Ubuntu Mate 14.04 SMplayer
« kdy: 24 Července 2018, 17:04:29 »
Pěkný slunečný den. Ubuntu Mate 14.04 Jádro 4.4.0- 131 . SMplayer spustím ikonou, či menu aplikací, nezobrazují se titulky. Nastavení titulků mám v pořádku. Ovšem když zapnu SMplayer přes root titulky zobrazuje. Kde je prosím pěkně chyba? Děkuji za případnou odpověď.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4935
Re:Ubuntu Mate 14.04 SMplayer
« Odpověď #1 kdy: 24 Července 2018, 17:35:43 »
Pěkný slunečný den. Ubuntu Mate 14.04 Jádro 4.4.0- 131 . SMplayer spustím ikonou, či menu aplikací, nezobrazují se titulky. Nastavení titulků mám v pořádku. Ovšem když zapnu SMplayer přes root titulky zobrazuje. Kde je prosím pěkně chyba? Děkuji za případnou odpověď.

Spouštět GUI aplikace jako root je nebezpečné - nedělej to. Pak se nediv, že si svoje nastavení ukládá do root složky.
Běžně je složka s nastavením zde:
Kód: [Vybrat]
~/.config/smplayer
Můžeš ji zkusit smáznout (SMPlayer ukončený!). Po spuštění SMPlayeru se složka vytvoří nová, s výchozím nastavením.
Pokud si zobr. titulků nastavíš správně, měly by fungovat.

Taky můžeš zkusit co to dělá v jiných přehrávačích (VLC).

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:Ubuntu Mate 14.04 SMplayer
« Odpověď #2 kdy: 24 Července 2018, 17:55:17 »
Děkuji, vyzkouším. SMplayer jsem v root vyzkoušela jednou abych věděla jestli to jdou ty titulky. Vlc je v pohodě.
« Poslední změna: 24 Července 2018, 17:58:41 od kočkopejsek »
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.