Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Lan ide Wi-FI nejde  (Přečteno 9577 krát)

jarohala

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 368
  • Linux je super
Re:Lan ide Wi-FI nejde
« Odpověď #50 kdy: 13 Prosince 2012, 12:56:33 »
Ano

janek-m

  • Host
Re:Lan ide Wi-FI nejde
« Odpověď #51 kdy: 13 Prosince 2012, 13:37:11 »
Prepni sa ešte do Windows, či WIFI naskočí. Už sa stalo párkrát, že si niekto vo Win vypol Wifi a následne potom v Ubuntu Wifi nenaskočila. Podľa mňa, bude tam nejaká úplná blbosť, pretože podľa výpisu iwconfig je sieť viditeľná.

jarohala

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 368
  • Linux je super
Re:Lan ide Wi-FI nejde
« Odpověď #52 kdy: 13 Prosince 2012, 23:08:23 »
Vo Windows WiFi ide perfektne,ale aj v recovery mode.

beer

  • Host
Re:Lan ide Wi-FI nejde
« Odpověď #53 kdy: 14 Prosince 2012, 09:12:58 »
Tak tam prosím vyzkoušej ten hardware přepínač, jestli funguje i ten... Jestli ti wifi vypne  a posléze jestli budeš schopen jím wifi opět zapnout.

jarohala

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 368
  • Linux je super
Re:Lan ide Wi-FI nejde
« Odpověď #54 kdy: 14 Prosince 2012, 19:33:18 »
Včera som to skúšal a ide zapať aj vypať.Ale ešte mám 2 problémy ,posuď či to nemá na WiFi vplyv. Keď spúšťam Ubuntu tak mi nabehne až keď stlačím Fn+jas.A potom keď chcem korektne vypnúť PC tak sa objaví nápis Ubuntu prebliknu 2 bodky pod ním a sám sa nevypne musím ho vypnúť natvrdo Powerom.Pritom keď ho dám restartovať tak normálne sa restartuje. Píšem z iPadu pri počítači budem po 22 hod.Nie sú nejaké príkazy ktorými by sa tieto 2 problémy dali napraviť ?Ďakujem za každú radu.
« Poslední změna: 14 Prosince 2012, 19:52:41 od jarohala »

jarohala

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 368
  • Linux je super
Re:Lan ide Wi-FI nejde
« Odpověď #55 kdy: 16 Prosince 2012, 13:13:47 »
Zdravím,podarilo sa mi spustiť Ubuntu automaticky,doteraz som mal pri štartovaní čiernu obrazovku.Dal som príkaz do Terminálu: sudo /etc/default/grub. Potom som dopísal do riadku:GRUB_CMDLINE_LINUX="nomodeset" a Ubuntu sa mi pekne samo spúšťa. Ešte neviem zadať príkaz na vypnutie PC.A ešte mi nefunguje to nešťastné WiFi.

jarohala

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 368
  • Linux je super
Re:Lan ide Wi-FI nejde - Vyriešené
« Odpověď #56 kdy: 18 Prosince 2012, 09:00:18 »
Ja Vás všetkých zdravím,dnes mi ponúklo update ubuntu nainštaloval som to,reštartoval a ide mi WIFI aj vypínanie pc v ubuntu.Ďakujem všetkým za Váš čas a ochotu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.