Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: BOINC a reinstalacia systemu bez straty rozpocitaneho projektu.  (Přečteno 1237 krát)

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Pouziva tu niekto BOINC?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Berkeley_Open_Infrastructure_for_Network_Computing
Kedze sa blizi nove vydanie ubuntu zacinam uvazovat ako nan preniest  rozpracovane ulohy kedze niesu ulozene v /home.
Robil uz niekto takuto preinstalaciu a co treba odzalohovat a preniest do noveho systemu.
Co som zatial nasiel tak projekty sa ukladaju do /var/lib/boinc-client/projects a v /var/lib/boinc-client/slots bude asi tiez nieco dolezite lebo tam nemam pravo pozerat rovnako ako do toho adresara projects. Staci preniest tieto dva adresare?
Inak je boinc rozlozeny po celom systeme. :(
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Rixx

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1163
Re: BOINC a reinstalacia systemu bez straty rozpocitaneho projektu.
« Odpověď #1 kdy: 17 Dubna 2011, 13:44:38 »
Síce používam, ale neviem ako na to :) Ja si vždy nechám projekty dopočítať a potom preinštalujem systém. Ale samozrejme ak rátaš niečo veľké a si niekde v polovici, tak by to nebolo veľmi dobré aby si o to prišiel. Som zvedavý ako dopadneš :)

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: BOINC a reinstalacia systemu bez straty rozpocitaneho projektu.
« Odpověď #2 kdy: 17 Dubna 2011, 13:50:30 »
Hned ako som to tu dopisal som nasiel tento postup
http://askubuntu.com/questions/11892/how-to-backup-boinc
dufam ze bude fungovat. Nerad by som prisiel o dva 200hod. projekty. Ale mozno sa mi ich podari dopocitat.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Rixx

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1163
Re: BOINC a reinstalacia systemu bez straty rozpocitaneho projektu.
« Odpověď #3 kdy: 17 Dubna 2011, 14:06:51 »
A čože také počítaš?

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: BOINC a reinstalacia systemu bez straty rozpocitaneho projektu.
« Odpověď #4 kdy: 17 Dubna 2011, 14:23:21 »
Seti projekt (satelit?) astropulse. Ostatne su na par hodin. Mam nastavene aj LHC ale tam su vypocty pozastavene. Chcel som dat aj dajake pocitanie grafiky pre filmy ale ani tie momentalne nepocitaju. Rozmyslal som aj nad gravitacnymi vlnami. Este niesom rozhodnuty. Hlavne aby to neboli desiatky a stovky hodin. Pocitam iba ked nieco robim na ntb a nenechavam to ist len kvoli boinc.
« Poslední změna: 17 Dubna 2011, 14:25:39 od TIBOR »
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Rixx

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1163
Re: BOINC a reinstalacia systemu bez straty rozpocitaneho projektu.
« Odpověď #5 kdy: 17 Dubna 2011, 14:30:01 »
Mne sa Seti kedysi dávno moc neosvedčilo, tak som prestal :) Na 64-bite som rátal Collatz, teraz viac menej Docking a QMC + pár ďaľších.

Však viac tu:
http://stats.free-dc.org/stats.php?page=userbycpid&cpid=8425ae3cddfc7f244c85f92553aa0428

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: BOINC a reinstalacia systemu bez straty rozpocitaneho projektu.
« Odpověď #6 kdy: 17 Dubna 2011, 14:35:00 »
Pekne. To pocitas na tom co mas v popise?
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Rixx

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1163
Re: BOINC a reinstalacia systemu bez straty rozpocitaneho projektu.
« Odpověď #7 kdy: 17 Dubna 2011, 14:36:34 »
Už len na notebooku. To prvé PC je momentálne OUT (odišla matičná alebo CPU) a druhé ide iba pár hodín do týždňa takže tam to neriešim.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.