Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zmizela mi MYSQL databáze  (Přečteno 2179 krát)

scartana

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Zmizela mi MYSQL databáze
« kdy: 06 Srpna 2014, 22:29:08 »
Ahoj všem, v linuxech jsem nový a docela se mi tenhle system zamlouva:) Ovšem ted jsem narazil na jeden problem a nemuzu to nikde vygooglit tak to pisu sem. Stahl jsem si z phpmyadmin mysql databazi (ve firefoxu normalne v seznamu stazenejch souboru tu databazy mam, ale proste ve stazenejch souborech ne, ani kdyz zkousim ve firefoxu otevrit soubor ve slozce, proste nemuzu se kni dostat, doufam ze jsem o ni neprisel protoze uz kni pristup nemam.



nejaky rady co bych mel zkusit? Ubunty mam ty 14.04 LTS 32bit

Děkuju:)

Dimitrij Fedoryno

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Re:Zmizela mi MYSQL databáze
« Odpověď #1 kdy: 07 Srpna 2014, 17:17:45 »
PhPMyAdmina neinstaluj pomocí nakopírování, stačí si nainstalovat tyto balíčky na svůj stroj
pod rootem, jinak použít sudo
Kód: [Vybrat]
apt-get install mysql-server mysql-client apache2 php5 phpmyadmin
Arch Linux, Intel Core i7 3930K 3,3 GHz (6x) (3,8 GHz) 12mb, 32 GB DDR3 - 1 600 MHz, 2 TB (240 GB SSD), GeForce GTX660 - 1 536 MB - stram-cpu 1 920ks, 875 W

scartana

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Zmizela mi MYSQL databáze
« Odpověď #2 kdy: 08 Srpna 2014, 23:56:24 »
Asi jsi me nepochopil, ja jsem si v ubuntu vlez do firefoxu, na webhostingu jsem se prihlasil pres phpmyadmin do databaze a stahl jsem si ji do PC. Problem je ze ji tady nikde nemam. Jiny soubory nezmizely jen ta databaze, tak me jedine napada jestli ji nemam nejak skrytou..

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re:Zmizela mi MYSQL databáze
« Odpověď #3 kdy: 09 Srpna 2014, 01:10:24 »
Asi jsi me nepochopil, ja jsem si v ubuntu vlez do firefoxu, na webhostingu jsem se prihlasil pres phpmyadmin do databaze a stahl jsem si ji do PC. Problem je ze ji tady nikde nemam. Jiny soubory nezmizely jen ta databaze, tak me jedine napada jestli ji nemam nejak skrytou..

Spíš omylem smazanou.
Pokud si pamatuješ, jak se jmenovala (ten stažený soubor), pak ji zkus najít:
Kód: [Vybrat]
sudo updatedb
locate alesponcastnazvudb
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.