Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Skript na smazani docasnych souboru  (Přečteno 9612 krát)

Duffy

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 436
Re: Skript na smazani docasnych souboru
« Odpověď #25 kdy: 04 Ledna 2008, 20:25:50 »
Já bych to tady pro jistotu uzavřel, ta diskuse přestává vypadat plodně.
Notebook Fujitsu Siemens Amilo Xa 1526 s Ubuntu 8.04. Po dlouhém zkoušení jsem zůstal u Ubuntu a GNOME.

nettezzaumana

  • Host
Re: Skript na smazani docasnych souboru
« Odpověď #26 kdy: 04 Ledna 2008, 20:30:24 »
+okomentovano
+doplnena podminka "pokud existuje novy odpad" ..
+oprava vyse zminene podminky -- excludujeme $OLD_TMP
+predelan sled akci (odstraneni stare tmpdir) az na zaver -- je to potom logictejsi & 'more secure'
+odstranena chyba, diky ktere by $TMP_DIR stale rostla, pac stare '~$' z $OLD_TMP by se presouvaly do nove
+pridana promena ADD_TEMP, do ktere jde napsat treba takova slozka ~/lexicon
+to nejdulezitejsi na konec:: pridana hlaska o licenci GPL
+na popud nevychovaneho karlika doplnena funkce SKEL, ktera substituuje $HOME za $MY_TEMP a diky tomu nam zustanou zachovany stejne pojmenovane soubory

enjoy by ntz

nettezzaumana

  • Host
Re: Skript na smazani docasnych souboru
« Odpověď #27 kdy: 04 Ledna 2008, 21:36:54 »
ue? proc mi forum nesezere:

cat nejaky_skript | sed -re 's/\#/\[i\]#/;/\[i\]/s/$/\[\\i\]/'  // muzete vyzkouset, v bashovych skriptech hodi pouze komentare mezi 'komentar[\i]'

kkaarreell

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1072
Re: Skript na smazani docasnych souboru
« Odpověď #28 kdy: 05 Ledna 2008, 01:55:54 »
Pro Marvn: Mrknete se na man nebo info coreutils. Unix je cely zalozeny na zpracovani textovych souboru a ma pro ne obrovskou spoustu vercajku, ktery se da pouzit. Ke stejnym vysledkum se da dojit ruznymi zpusoby, jak ukazuji ponekud neurvale ti dva.
Pro ty dva: Pustit se do sebe kvuli Bashi v roce 2008 je opravdu unmoglich.
Ja ve svem komentari nikoho jako prvni napadat nezacal. Snazil jsem se prispivat vecne, coz musi byt jasne kazdemu, kdo si tu diskuzi precte. Opravdu neni mym cilem zde vyvolavat konflikty. Verim, ze ten, kdo si procte nekolik mych poslednich prispevku uzna, ze nemam potrebu lidi (bezduvodne) napadat. Snad jen obcas ty, kteri nevenuji ani minutu snaze prohledat forum a najit odpoved na jejich dotaz. Ale kazdy ma nekdy den blbec.
« Poslední změna: 05 Ledna 2008, 02:01:46 od kkaarreell »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.