Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: NFS: Most Wanted - jak spustit bez CD?  (Přečteno 6817 krát)

Michal Kundrát

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 232
  • Jawa Stadion S11 1958
NFS: Most Wanted - jak spustit bez CD?
« kdy: 17 Srpna 2008, 17:06:13 »
Mám NFS:MW, původně byla ve čtyřech image na DVD, pak jsem ji nainstaloval na Win a překopíroval k sobě do Ubuntu. Podle abclinuxu.cz jsem do Wine dostal i DX9, ale stroskotal jsem u spouštění. Vyskočí mi hláška ,,Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application'' - u Windows stačilo zapnout SH4Hide -> to ve Wine nejde a nějak obejít...nevim jak na to :(  Ale jinak se to tváří, že by to mohlo fungovat :)

Mimochodem jestli se někdo vyzná v ,,backup.reg'', tak ho můžu přiložit (jestli to chápu, tak by podle toho stačilo upravit registry wine a jelo by to - ale moc se v tom nevyznám a nechci moc riskovat).

Díky za jakoukoli pomoc
CPU AMD Athlon 64, 1.5GB RAM, nVidia GeForce 7600GS 256MB, přepěťovka Belkin SurgeMaster, repro Genius 5.1 150W, monitor Avidav 1280x1024, Epson LQ-1050 [UBUNTU x64] + IBM PC 300GL - 200MHz, 64MB RAM, 40GB HDD [DEBIAN 5.0.3 -486]

Tonik25

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
    • Ebook forum
Re: NFS: Most Wanted - jak spustit bez CD?
« Odpověď #1 kdy: 22 Srpna 2008, 13:37:21 »
Našel jsem upravený spouštěcí soubor, nepotřebuješ potom žádné SD4hide a podobný věci ;)

Citace
Install the game - Full Installation.
Apply the official NFS: Most Wanted v1.3 Patch.
Replace the original SPEED.EXE file with the one from the File Archive.
Play the Game!

http://uloz.to/684425/rld-nsmw.rar
„Zpětné testování“? A to je co? Pokud se to zkompilovalo, tak je to dobré a pokud to i nabootovalo, je to perfektní.
====================================================================
This is the Linux land. At silent nights you can hear Windows machines rebooting...

Michal Kundrát

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 232
  • Jawa Stadion S11 1958
Re: NFS: Most Wanted - jak spustit bez CD?
« Odpověď #2 kdy: 22 Srpna 2008, 23:42:50 »
Tak mám dobrou a špatnou zprávu :(

Dobrá je, že se MW zaply, ale o moc dál jsem se nedostal :(  Nejnižší detaily a rozlišení, jak je chci přidat, tak to spadne (přesněji - kousne se to a uz to nejde rozjet...zvuky slyšet jsou, ale to je tak všechno). Špatná je, že to zatuhne když vyberu kariéru :(  Ale zato to vedle kariéry funguje...ale zvuk se kousne(jako když se na WINech sekne zvuk a opakuje se poslední cca vteřina). Hrát se to ale dalo...jel jsem pár vteřin a z toho zaseklýho zvuku jsem skoro zešílel a MW urychleně vypnul ;D

Jinak ale díky za ten spouštěcí soubor ;)
CPU AMD Athlon 64, 1.5GB RAM, nVidia GeForce 7600GS 256MB, přepěťovka Belkin SurgeMaster, repro Genius 5.1 150W, monitor Avidav 1280x1024, Epson LQ-1050 [UBUNTU x64] + IBM PC 300GL - 200MHz, 64MB RAM, 40GB HDD [DEBIAN 5.0.3 -486]

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.