Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: klávesnice OCZ alchemy elixir a kamera JVC GRD-33  (Přečteno 660 krát)

Dejv92

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
klávesnice OCZ alchemy elixir a kamera JVC GRD-33
« kdy: 03 Ledna 2011, 22:52:46 »
Zdravím, mám rovnou dva dotazy tak je položim zároveň.

Ke klávesnici: Mám klávesnici OCZ alchemy elixir a normální klávesy fungují ale multimediální nefungují vůbec a z makro kláves lezou šílenosti. Našel sem pár diskuzí kde se to probíralo ale nikde nebylo řešení. Jedinou možností nejspíš bude napsat drivery ale s linuxem mám zatím velmi malé zkušenosti, takže si drivery nedokážu sám napsat. Pokud je tu někdo tak šikovný a dokázal by to sprovoznit byl bych velice rád ale už sem se smířil s tím že to asi nepůjde.

Kamera: Již zmíněnou kameru JVC GRD-33 jsem ve windowsech používal jako webkameru (a nebo prostě jako univerzální obrazovej vstup) jen jsem vždy musel tak půl hodiny hledat program který ji dokáže najít a umožnit spracovat výstup (například ve skypu). V linuxu ji to vůbec nedetekuje a google neporadil. Kamera se připojuje přes FireWire.

Předem děkuji.  

//edit makra na klávesnici jdou nastavit z windowsu a zůstanou "v klávesnici" ale multimediální klávesy pořád nefungují (jde mi hlavně o ty na hudbu, ty na internet sem nepoužíval ale ty na hudbu byli hodně užitečný)
« Poslední změna: 03 Ledna 2011, 23:01:29 od Dejv92 »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.