Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: stahování videa z youtube  (Přečteno 10134 krát)

Jana

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 525
stahování videa z youtube
« kdy: 16 Února 2011, 22:34:15 »
Ví někdo jak se dá stáhnou video z youtube na plochu? Máme ubuntu 10.10 Nebo kam se ukládá video při přehrávání v mozille? Spíš to bylo v tmp, ale nyní to někam zašili  :-\
Ubuntu 16.04 LTS 64bit


Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #2 kdy: 16 Února 2011, 23:46:35 »
resilo se to zde: http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,53994.msg387873.html
jsou tu i priklady automatizovanych skriptu, ktere to kopiruji na plochu
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

Jana

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 525
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #3 kdy: 17 Února 2011, 09:29:15 »
Zkusila jsem nainstalovat toto:
Citace
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/search/?q=YouPlayer&cat=all&x=22&y=17
kromě toho že mi přestalo přehrávat youtube se nic nezměnilo, aspoň jsem nic nezpozorovala.
Informace na této stránce:
Citace
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/search/?q=YouPlayer&cat=all&x=22&y=17
jsem prostudovala a je tam skutečně popsán problém, který se snažím vyřešit. Když jsem zkoušela dle postupu zadávat příkazy, vyskočily na mě informace jako třeba ~$: command not found, nebo cp: nelze získat informace o „17“: Adresář nebo soubor neexistuje a podobně. Pokoušela jsem se nalézt .mozilla abych to vymazala s úmyslem že potom bude mozilla zase fungovat normálně, ale i .mozilla někam zmizela. Je pravda, že se video někam nahrává, ale kam, to ví snad jen čert kam to tak úspěšně schoval.  :-[

« Poslední změna: 17 Února 2011, 09:36:08 od Jana »
Ubuntu 16.04 LTS 64bit

Rixx

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1163
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #4 kdy: 17 Února 2011, 09:37:59 »
FlashGot ako add-on pre Firefox. Alebo Minitube.

BSG - Sharon

  • Host
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #5 kdy: 17 Února 2011, 14:31:10 »
Pekny den,delam to takto: necham video cele nacist . Pak otevru tento pocitac - system souboru - tmt - a dane video pretahnu kam chci. Nekde jsem to cetl zde na foru.  ;)
« Poslední změna: 17 Února 2011, 14:38:53 od BSG - Sharon »

Jana

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 525
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #6 kdy: 17 Února 2011, 14:41:29 »
Zkusila jsem minitube, kde mi to vyhledalo videa na zadané klíčové slovo, ale tím to skončilo. Mohu dělat co chci, tak to zadané video nepřehraje. V tmp pouze přibude soubor, který má 0 bitů.
Podařilo se mi nalézt  .mozilla  a smazat nastavení mozille, ale bez úspěchu. Nyní mne už napadá jediné a to znovu nainstalovat celý systém což zatím vždy zabralo a aby toto nastavení se nezměnilo tak zakázat aktualizace.  :(

Citace
Pekny den,delam to takto: necham video cele nacist . Pak otevru system souboru - tmt - a dane video pretahnu kam chci. Nekde jsem to cetl zde na foru.  Mrknutí
Ach hochu, však počkej po pár aktualizacích tato výhoda zmizne! To se mi také líbilo, ale to je pryč. Zkrátka při přehrávání se to jak píšeš natáhne a v tmp nic nepřibude.
Ubuntu 16.04 LTS 64bit

BSG - Sharon

  • Host
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #7 kdy: 17 Února 2011, 14:46:35 »
Zkusila jsem minitube, kde mi to vyhledalo videa na zadané klíčové slovo, ale tím to skončilo. Mohu dělat co chci, tak to zadané video nepřehraje. V tmp pouze přibude soubor, který má 0 bitů.
Podařilo se mi nalézt  .mozilla  a smazat nastavení mozille, ale bez úspěchu. Nyní mne už napadá jediné a to znovu nainstalovat celý systém což zatím vždy zabralo a aby toto nastavení se nezměnilo tak zakázat aktualizace.  :(

Citace
Pekny den,delam to takto: necham video cele nacist . Pak otevru system souboru - tmt - a dane video pretahnu kam chci. Nekde jsem to cetl zde na foru.  Mrknutí
Ach hochu, však počkej po pár aktualizacích tato výhoda zmizne! To se mi také líbilo, ale to je pryč. Zkrátka při přehrávání se to jak píšeš natáhne a v tmp nic nepřibude.

Jani neaktulizuji mam mali disk. Jsem prehledl ze pises tez o tmp :) . Vzdy udelam cca 3x aktulizace. Tet si chci poridit vetsi disk,ale  neaktulizovat nehodlam,mam stim prave spatne zkusenosti. I kdyz ostani uzivatele budou asi proti. Ale vse potrebne mam i bez aktulizacich .  Tak preji uspech at Ti to slape  ;)
« Poslední změna: 17 Února 2011, 15:02:54 od BSG - Sharon »

Rixx

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1163
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #8 kdy: 17 Února 2011, 18:56:27 »
A ten flashgot? Ten ma zatiaľ nesklamal a dokáže sťahovať aj z iných stránok.
http://flashgot.net/

cmudik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 325
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #9 kdy: 17 Února 2011, 19:26:15 »

Jana

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 525
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #10 kdy: 17 Února 2011, 19:28:49 »
Citace
A ten flashgot? Ten ma zatiaľ nesklamal a dokáže sťahovať aj z iných stránok.
http://flashgot.net/

Nainstaloval se mi nějaký doplněk do firefoxu a to je vše. Nepozoruji žádné jiné změny. Další fakt je ten, že nevím co s tím dál? (viz obr)

Ubuntu 16.04 LTS 64bit

Rixx

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1163
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #11 kdy: 17 Února 2011, 19:37:57 »
Keď pustíš youtube a dáš prehrávať video, v pravom dolnom rohu sa ti zobrazí ikonka. Na ňu klikneš a vyberieš si umiestnenie kam sa ti video stiahne. Potvrdíš a počkáš. :)

Jana

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 525
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #12 kdy: 17 Února 2011, 20:07:10 »
Ikonka tam skutečně je, ale mohu na ni klikat jak chci a nic se neděje. Přesněji: najedu kurzorem (šipkou) na ikonku a šipka se změní v prst, ale mohu klikat levou nebo pravou části myši a nic se neděje.
« Poslední změna: 17 Února 2011, 21:13:16 od Jana »
Ubuntu 16.04 LTS 64bit

aloisam

  • Host
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #13 kdy: 17 Února 2011, 20:28:36 »
u mě na 10.10, FF 3.6.13, s verzí flashe 10.2 r152, mám youtubevidea normálně v:

/home/NĚCO(uživatel)/.mozilla/firefox/NĚCO(profil)/Cache

vy ne? máte jinou verzi flashe?


Pokoušela jsem se nalézt .mozilla abych to vymazala s úmyslem že potom bude mozilla zase fungovat normálně, ale i .mozilla někam zmizela. Je pravda, že se video někam nahrává, ale kam, to ví snad jen čert kam to tak úspěšně schoval.  :-[

.mozilla je skrytá složka. Nautilus→Zobrazit→Zobrazovat skryté soubory neboli Ctrl+h ;)
« Poslední změna: 17 Února 2011, 21:40:22 od aloisam »

Jana

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 525
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #14 kdy: 17 Února 2011, 21:11:49 »
Zkoušela jsem také Video DownloadHelper. který mi stále ukazoval níže uvedený obrázek, kterého jsem se nemohla zbavit.


Citace
/home/NĚCO/.mozilla/firefox/NĚCO/Cache
Tak tohle jsem celou dobu hledala, to funguje podobně jako kdysi tmp Zkoušela jsem to a lze to stejně tak  zkopírovat ! Děkuji Vám všem.

« Poslední změna: 17 Února 2011, 21:15:52 od Jana »
Ubuntu 16.04 LTS 64bit

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #15 kdy: 17 Února 2011, 21:39:17 »
Ten Minitube funguje akurát treba novší, teda najnovší.
Kód: [Vybrat]
sudo add-apt-repository ppa:ferramroberto/minitube a potom už iba
Kód: [Vybrat]
sudo apt-get update alebo spustiť správcu aktualizácií.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Rover623

Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #16 kdy: 17 Února 2011, 22:27:48 »
K tomu DownloadHelperu,v jeho nastavení je od nějaké doby zapnutá konverze stahovaných videí do avi,je nutné vlézt do nastavení a vypnout to

roman.swe

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 158
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #17 kdy: 27 Února 2011, 00:23:44 »
Já používám JDownloader http://wiki.ubuntu.cz/jdownloader             , kde když např. na youtube spustím video, označím a dám kopírovat link, tak se v jdownloaderu objeví všechny stažitelné kvality daného videosouboru. Jen si vyberu např. tu nejlepší a dám pokračovat. Enjoy It!
Lenovo R500 / Debian Jessie (testing) + Gnome 3.14.0

jenda93

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
  • software engineer
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #18 kdy: 27 Února 2011, 22:35:40 »
Dobrá, ale pro někoho příliš robustní aplikace vyžadující javu.
Hlavním úkolem vývojářů je chválit nový software

pst

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 58
Re: stahování videa z youtube
« Odpověď #19 kdy: 28 Února 2011, 08:21:01 »
Ví někdo jak se dá stáhnou video z youtube na plochu? Máme ubuntu 10.10 Nebo kam se ukládá video při přehrávání v mozille? Spíš to bylo v tmp, ale nyní to někam zašili  :-\

Firefoxí doplněk DownloadHelper ti to uloží, kam jen je libo. I když defaultně má na to vlastní folder.

Pst


Bluestepar

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:stahování videa z youtube
« Odpověď #21 kdy: 04 Ledna 2018, 03:30:43 »
Můžete vyzkoušet <smazáno, program pro Win>. Je to spolehlivý nástroj, který pomáhá uživatelům stahovat videa z druhů stránek a převádět je na jiný video nebo audio formát.
« Poslední změna: 06 Ledna 2018, 03:18:45 od Milhouse »

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re:stahování videa z youtube
« Odpověď #22 kdy: 06 Ledna 2018, 03:19:46 »
www.youtube..... změň na www.ssyoutube..... a nabýdne se několik možností na stažení videa, nebo třeba jen audio stopy.

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

WeltRaum

  • Host
Re:stahování videa z youtube
« Odpověď #23 kdy: 06 Ledna 2018, 11:04:54 »
alebo ClipGrab. Ponúka naozaj rôzne spôsoby stiahnutia videí z Youtube.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.