Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Open Office [vyřešeno]  (Přečteno 2655 krát)

Bum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 373
Open Office [vyřešeno]
« kdy: 24 Prosince 2007, 10:51:57 »
Ahojte. Mam takyto pre mna zaujimavy problem. Chcel by som na mojom U 7.04 dat Novy OO2.3.1. Stiahol som si balicek z OO.org a pokusil sa ho nainstalovat. Vyhadzovalo mi to chybu Error Conflicts with the installed package. Z coho som usudil, ze sa bije nove OO zo starym. Stare som dal prec a skusil znovu. vtedy mi zas nieco vypisovalo ze nevie najst balicky. Medzi casom aby som nejak mohol fungovat som nahodil naspat stare OO. Rad by som ale nohodil novsiu verziu. Mate nejaky napad ako? Viem ze sa to tu uz riesilo a skusal som ten sposob ale nejak to nechcelo ist. Dakujem za pomoc.
« Poslední změna: 24 Prosince 2007, 14:57:30 od Anna Taliánová »

Marcel 'Maky' Šuška

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1425
  • Kdo si hraje s Ubuntu, nezlobí.
Re: Open office
« Odpověď #1 kdy: 24 Prosince 2007, 11:08:07 »
Měl jste raději přejít na 7.10, než instalovat nový OOo. Taky jste jen mohl aktualizovat slovníky v OOo. Rozdíly mezi jednotlivými OOo je tak malý, že si toho ani nevšimnete, pokud jste jen normální uživatel.

Bum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 373
Re: Open office
« Odpověď #2 kdy: 24 Prosince 2007, 11:20:52 »
7.10 som mal a dal som ju  rychlo prec. Nejak nechcela poriadne fungovat na moj Laptope. Prejdem na dalsiu verziu ked bude doladena. Novy OOo je vraj viac zabespecenejsi sa zdal sa mi byt aj rychlejsi.
« Poslední změna: 24 Prosince 2007, 14:55:49 od Anna Taliánová »

dog.big

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 216
  • inactive :/
Re: Open office
« Odpověď #3 kdy: 24 Prosince 2007, 13:03:51 »
Já jsem nic takového nedělal... Stačilo zapnout aktualizace.. A wow nové oo tu jsou .. V tvém případě bych poradil komplet ondinstalování všech balíku OO (přes Synaptic). A novou inst. OO  ;)
Momentálně Linux INACTIVE.. problém s IGP
My powerful PC :D: Laptop Toshiba L40-14D, CPU: Intel Celeron 1,73Ghz, Chipset: Intel GL960, RAM: 3GB dual ch., VGA: Intel x3100, HDD: 120GB Toshiba, Snd: Realtek HD

Bum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 373
Re: Open office
« Odpověď #4 kdy: 24 Prosince 2007, 14:05:04 »
TAk ma napada, ked pises, ze si to dal len aktualizovat, ze by slovensky server neobsahoval aktuailizaciu OO? Ine sa mi vsetko aktualizovalo.

Bum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 373
Re: Open office
« Odpověď #5 kdy: 24 Prosince 2007, 14:21:51 »
Rozbehlo sa to zo stiahnuteho balicka dakujem. Je to hotove.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.