Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Připojení přes Wifi [vyřešeno]  (Přečteno 12336 krát)

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #25 kdy: 15 Června 2008, 10:35:09 »
Instalace je vpořádku - jen už není potřeba mít hlavičky a zdroje jádra v /usr/src/linux - klidně je možno to ponechat tak, jak to je, protože make automaticky hledá i podle uname. Ještě bych možná zkusil ten make spustit jako sudo ...
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

petrHu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #26 kdy: 15 Června 2008, 10:41:54 »
když dám mak do adresáře s acerhk tak mi to vypíše:

Kód: [Vybrat]
petr@petr-laptop:~/Plocha/acerhk-0.5.35$ sudo make
[sudo] password for petr:
make -C /lib/modules/`uname -r`/build SUBDIRS= modules
make[1]: Entering directory `/usr/src/linux-headers-2.6.24-18-generic'
  CHK     include/linux/version.h
  CHK     include/linux/utsrelease.h
  UPD     include/linux/utsrelease.h
  HOSTCC  scripts/basic/fixdep
  HOSTCC  scripts/basic/docproc
make[2]: *** No rule to make target `arch/x86/kernel/asm-offsets.c', needed by `arch/x86/kernel/asm-offsets.s'.  Stop.
make[1]: *** [prepare0] Error 2
make[1]: Leaving directory `/usr/src/linux-headers-2.6.24-18-generic'
make: *** [acerhk.ko] Error 2

dobrá zpráva je, že se to tentokrát "víc rozjelo" ta špatná, že to opět skončilo chybou :-(

Honzin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #27 kdy: 15 Června 2008, 11:13:01 »
Tak to je zvláštní. S problematikou "make" bohužel nepomůžu. Jenom na zkoušku jsem si to stáhnul a zkompiloval a skoro všechno proběhlo v pořádku, tak nevím, kde by mohl být problém...
Kód: [Vybrat]
:~/Downloads/acerhk-0.5.35/acerhk-0.5.35$ sudo make
make -C /lib/modules/`uname -r`/build SUBDIRS=/home/honzin/Downloads/acerhk-0.5.35/acerhk-0.5.35 modules
make[1]: Entering directory `/usr/src/linux-headers-2.6.22-14-generic'
  CC [M]  /home/honzin/Downloads/acerhk-0.5.35/acerhk-0.5.35/acerhk.o
  Building modules, stage 2.
  MODPOST 1 modules
WARNING: /home/honzin/Downloads/acerhk-0.5.35/acerhk-0.5.35/acerhk.o(.text+0x2445): Section mismatch: reference to .init.text: (after 'acerhk_probe')
  CC      /home/honzin/Downloads/acerhk-0.5.35/acerhk-0.5.35/acerhk.mod.o
  LD [M]  /home/honzin/Downloads/acerhk-0.5.35/acerhk-0.5.35/acerhk.ko
make[1]: Leaving directory `/usr/src/linux-headers-2.6.22-14-generic'

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #28 kdy: 15 Června 2008, 11:15:10 »
Chybí tam todle: asm-offsets

PS: před tím jste dával configure?
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #29 kdy: 15 Června 2008, 11:16:12 »
Instalace je vpořádku - jen už není potřeba mít hlavičky a zdroje jádra v /usr/src/linux - klidně je možno to ponechat tak, jak to je, protože make automaticky hledá i podle uname. Ještě bych možná zkusil ten make spustit jako sudo ...
make není potřeba se sudo.... make install ano ;)
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #30 kdy: 15 Června 2008, 11:47:07 »
Martin - ViPEr*CZ*: Není pravda - make vytváří přeložené soubory v adresáři, který aktuálně prochází tj. leckdy i v /usr/src, kam běžný uživatel právo zápisu prostě nemá.

Mimochodem, bývá dobrým zvykem veškeré kompilace provádět právě v /usr/src
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #31 kdy: 15 Června 2008, 12:12:11 »
Martin - ViPEr*CZ*: Není pravda - make vytváří přeložené soubory v adresáři, který aktuálně prochází tj. leckdy i v /usr/src, kam běžný uživatel právo zápisu prostě nemá.

Mimochodem, bývá dobrým zvykem veškeré kompilace provádět právě v /usr/src
Nesetkal jsem se... ale je pravda, že záleží na makefile  ;)
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #32 kdy: 15 Června 2008, 12:24:01 »
Martin - ViPEr*CZ*: Není pravda - make vytváří přeložené soubory v adresáři, který aktuálně prochází tj. leckdy i v /usr/src, kam běžný uživatel právo zápisu prostě nemá.

Mimochodem, bývá dobrým zvykem veškeré kompilace provádět právě v /usr/src
Nesetkal jsem se... ale je pravda, že záleží na makefile  ;)

Plně postačí, pokud člověk chce kompilovat modul, který si potřebuje zkompilovat i nějakou část kernelu.
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

petrHu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #33 kdy: 15 Června 2008, 12:28:01 »
Chybí tam todle: asm-offsets

PS: před tím jste dával configure?

přiznám se, že vůbec nevím - můžu se zeptat jak dával? asi by se z toho dalo usuzovat, že nedával...

 co můžeme udělat s tím, že tam chybí to asm-offsets??

Honzin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #34 kdy: 15 Června 2008, 12:30:02 »

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #35 kdy: 15 Června 2008, 13:33:46 »
Viz to wiki... ale hodím to sem i:

většina těhlech kompilací se provádí:

Kód: [Vybrat]
./configure
make
sudo make install

(vše se zadává do konzole z umístění zdrojových kódů)
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

Vivan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #36 kdy: 15 Června 2008, 15:11:15 »
Teda nie som si tým na 100% istý ale z výpisov na prvej strane sa zdá že:
wifi bola rozpoznaná a je aj nainštalovaná.
ALE nieje ZAPNUTÁ. Zapnutie:
Kód: [Vybrat]
ifconfig eth1 upalebo
Kód: [Vybrat]
sudo ifconfig eth1 up

petrHu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #37 kdy: 15 Června 2008, 15:51:00 »
Teda nie som si tým na 100% istý ale z výpisov na prvej strane sa zdá že:
wifi bola rozpoznaná a je aj nainštalovaná.
ALE nieje ZAPNUTÁ. Zapnutie:
Kód: [Vybrat]
ifconfig eth1 upalebo
Kód: [Vybrat]
sudo ifconfig eth1 up

děkuju za reakci, ale bohužel mi to vrátilo:

Kód: [Vybrat]
petr@petr-laptop:~$ ifconfig eth1 up
SIOCSIFFLAGS: Permission denied
petr@petr-laptop:~$ sudo ifconfig eth1 up
[sudo] password for petr:
petr@petr-laptop:~$ iwconfig
lo        no wireless extensions.

eth0      no wireless extensions.

eth1      radio off  ESSID:"" 
          Mode:Managed  Channel:0  Access Point: Not-Associated   
          Bit Rate:0 kb/s   Tx-Power=off   Sensitivity=8/0 
          Retry limit:7   RTS thr:off   Fragment thr:off
          Power Management:off
          Link Quality:0  Signal level:0  Noise level:0
          Rx invalid nwid:0  Rx invalid crypt:0  Rx invalid frag:0
          Tx excessive retries:0  Invalid misc:0   Missed beacon:0



z čehož by se dalo usoudit, že to také nepomohlo :-(

co se týká instalace acerhk - děkuju za blbovzdorný návod :-) a to bohužel také nepovedlo:

Kód: [Vybrat]
petr@petr-laptop:~/Plocha/acerhk-0.5.35$ ./configure
bash: ./configure: No such file or directory

znamená to, že "configure" měl být soubor?  zde přikládám výpis souborů v této složce:
Kód: [Vybrat]
petr@petr-laptop:~/Plocha/acerhk-0.5.35$ ls
acerhk.c  acerhk.h  AUTHORS  COPYING  doc  INSTALL  Makefile  NEWS  README


Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #38 kdy: 15 Června 2008, 16:38:40 »
Na tu wifi se neloaduje z nejakeho duvodu modul. Hardy pro Intel wifiny ma v sobe moduly iwl, ale je mozne, ze s tou kartou PRO 2200, nebude iwl modul fungovat a potrebuje ipw2200. Zkusil bych to rozjet pres ndiswrapper. Taky by neskodilo sem pastnout z vypisu "lshw" polozku network controller, at vime, co za modul, nebo driver ta karta vlastne pouziva.. :)
PCLOS ma podporu teto karty uz v zakladu a treba ipw3945 se musi doinstalovat ze zdroju, v live cd to nejede, ikdyz se hlasi jako karta dobre, ale modul tam je prave ipw2200, misto ipw3945(iwl3945 je novejsi, ale pro 2200 kartu jsem ho nevidel). Trochu jsem se v tech intelackejch driverech hrabal.. :)

petrHu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #39 kdy: 15 Června 2008, 16:48:46 »
tady je výpis z příkaz lshw - protože by to bylo jinak příliš dlouhé tak sem hodím pouze síťové prvky:

Kód: [Vybrat]
           *-network:0
                description: Ethernet interface
                product: RTL-8139/8139C/8139C+
                vendor: Realtek Semiconductor Co., Ltd.
                physical id: 1
                bus info: pci@0000:02:01.0
                logical name: eth0
                version: 10
                serial: 00:02:3f:18:e7:13
                width: 32 bits
                clock: 33MHz
                capabilities: bus_master cap_list ethernet physical
                configuration: broadcast=yes driver=8139too driverversion=0.9.28 ip=192.168.2.101 latency=128 maxlatency=64 mingnt=32 module=8139too multicast=yes
           *-network:1
                description: Wireless interface
                product: PRO/Wireless 2200BG Network Connection
                vendor: Intel Corporation
                physical id: 2
                bus info: pci@0000:02:02.0
                logical name: eth1
                version: 05
                serial: 00:0e:35:3e:3c:76
                width: 32 bits
                clock: 33MHz
                capabilities: bus_master cap_list ethernet physical wireless
                configuration: broadcast=yes driver=ipw2200 driverversion=1.2.2kmprq firmware=ABG:9.0.2.6 (Mar 22 2005) latency=128 maxlatency=24 mingnt=3 module=ipw2200 multicast=yes wireless=radio off

přiznám se, že zbytek je pro mě španělská vesnice, ale jdu zkusit něco provést s ndiswrapper a ipw2200...

petrHu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #40 kdy: 15 Června 2008, 17:07:23 »
asi nejsem schopný nic nainstalovat  :'( zde je pro jistotu návod k instalaci:
Kód: [Vybrat]
Prerequisites
=============

You need a recent kernel, at least 2.6.16, with header files for the
kernel. Make sure there is a link to the kernel source from the modules
directory. The command

  ls /lib/modules/`uname -r`/build

should have at least 'include' directory and '.config' file.

Downloading
===========

Download the latest version of the ndiswrapper sources from here and
extract it with the command

  tar zxvf ndiswrapper-version.tar.gz

This will create ndiswrapper-version directory. Change to that
directory and run

  make uninstall
  make

Login as root and run
  make install

a seknul jsem se hned na předpokladech  :'(

Kód: [Vybrat]
$ ls /lib/modules/`uname -r`/build
arch   crypto         drivers  include  ipc     kernel  Makefile  Module.symvers  samples  security  usr
block  Documentation  fs       init     Kbuild  lib     mm        net             scripts  sound

proč tam nemám soubor .config ?

kdybych přesto chtěl pokračovt dál:
Kód: [Vybrat]
petr@petr-laptop:~/Plocha/ndiswrapper-1.53$ make uninstall
NOTE: Not all installed files are removed, as different distributions install ndiswrapper files at different places.
Run uninstall as many times as necessary until no "removing" messages appear below.

petr@petr-laptop:~/Plocha/ndiswrapper-1.53$ make
make -C driver
make[1]: Entering directory `/home/petr/Plocha/ndiswrapper-1.53/driver'
Makefile:51: *** No .config found in , please set KBUILD to configured kernel.  Stop.
make[1]: Leaving directory `/home/petr/Plocha/ndiswrapper-1.53/driver'
make: *** [all] Error 2

petrHu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #41 kdy: 15 Června 2008, 17:35:20 »
snažím se gůůglit a hledat řešení - narazil jsem na toto:  http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=541953 vypadá to, že to problém popisuje moc pěkně a je to popisováno přímo na můj notebook. Jenže jsou zde předpoklady "running kernel version 2.6.20-16-generic, which has acerhk module 0.5.34 and ipw2200 1.2.0."  takže bych zkusil nějak vyřešit instalaci acerhk...

přiznám se, že je mi opravdu hloupé, to že nejsem schopnej nic nainstalovat... velice by mě zajímalo co dělám špatně? jak je to možné? jestli to co jsem provedl pro instalaci by mělo stačit nebo mám udělat ještě něco?? opravdu tomu nerozumím.... vzhledem k tomu, že je to přibližně můj 3. den na linuxu je to velmi stresující...

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #42 kdy: 15 Června 2008, 18:05:12 »
Tak ta karta je vypnuta manualne, cili pomuze jenom to acerhk. Zapomen na ndiswrapper, nepotrebujes ho. Musis akorat zapnout tu kartu fyzicky. U me to neni problem, mam fyzickej cudl, ale jestli zapinas wifi klavesama, tak to je horsi a na to musis mit ten acerhk. Podle toho navodu cos tady nakopcil by to melo fungovat(na 290 serie)...
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=541953
podle toho odkazu..http://rfswitch.sourceforge.net/?page=laptop_matrix
ale musis tu kartu fyzicky upravit!!
Kód: [Vybrat]
If you're using an ipw2100 it will work with acerhk, but if you're using a different/newer card (ex: ipw2915, Atheros, Z-com) you will have to do this procedure:

    * Remove the miniPCI card from the slot.
    * Get some tape to isolate pins 11 and 13 (these are right next to the antennas' contacts) which are really pins 6 and 7 because the pins' numbering is done alternating sides on the card.
    * Put the card back on the slot.
Zkus ale napred ten navod.. :)


petrHu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #43 kdy: 15 Června 2008, 18:20:27 »
Díky :-) do fyzické úpravy karty se s mojí manuální zručností zrovna dvakrát nehrnu...ale mám taky takový "čudl" fyzicky je realizovaný pomocí  přepínače, ale i když jev poloze zapnuto mi stále píše "radio off" nevím jestli je tento přepínač funguje přímo natvrdo - tj. hardwarově vypne kartu nebo tam musí být asistence sw. už jsem zde zmínil, že se bojím, aby přepínač nebo nějaká část wifi nebyla přímo hw rozbitá... protože mi to zrovna teďka nechodí ani v win - tak to na mě nepůsobí dobře, ale říkal jsem si, že to ve win nebudu řešit, když chci úplně přejít...

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #44 kdy: 15 Června 2008, 18:29:39 »
Díky :-) do fyzické úpravy karty se s mojí manuální zručností zrovna dvakrát nehrnu...ale mám taky takový "čudl" fyzicky je realizovaný pomocí  přepínače, ale i když jev poloze zapnuto mi stále píše "radio off" nevím jestli je tento přepínač funguje přímo natvrdo - tj. hardwarově vypne kartu nebo tam musí být asistence sw. už jsem zde zmínil, že se bojím, aby přepínač nebo nějaká část wifi nebyla přímo hw rozbitá... protože mi to zrovna teďka nechodí ani v win - tak to na mě nepůsobí dobře, ale říkal jsem si, že to ve win nebudu řešit, když chci úplně přejít...
Jak to nechodi ani ve widlich, tak je problem. To muze byt ta karta nejak poskozena fyzicky. Napred bych zjistil zda funguje karta poradne ve widlich, nebo aspon se hlasi jako funkcni, popripade bych ji zkusil rozchodit...
driver: http://downloadcenter.intel.com/Product_Filter.aspx?ProductID=1637
Kdyz ma karta manualni vypinac a presto nejde, tak je neco spatne. Mel jsem Acer, ted Toshibu a pokazde mi wifi svitila, i bez driveru, hned po zapnuti laptopu.. :)
Tak me napadlo, co upgradovat firmware wifiny ve widlich?? Taky by to neskodilo... :)

Vivan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #45 kdy: 15 Června 2008, 18:40:29 »
Pozor - ifconfig eth1 up , je proste základné zapnutie samotnej wifi karty.
sudo iwconfig eth1 txpower on , to je zapnutie funkcie radio on.
 Ja by som to skúsil obidva príkazy pekne za sebou:
Kód: [Vybrat]
sudo ifconfig eth1 up5-10 sekund prestávka a potom:
Kód: [Vybrat]
iwconfig eth1 txpower on
Ak sa rozsvieti kontrolka, je to v poriadku.

petrHu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #46 kdy: 15 Června 2008, 19:12:02 »
k rozchození na widlích - ono je to tak - s ntb jsem dostal cd ze kterého když se nabootuje tak to naformátuje celý disk a nahraje na něj "obraz disku" - prostě čistě nainstalovaný windows se všema ovladačema utilitkama - jenže já jsem potřeboval sestřelit starou instalaci win a nahrát tam čistou - jenže jak si nenaformátovat celý disk, když tam mám data - použil jsem normální instalační CD win - samozřejmě bez ovladačů - proto jsem nefungující wifině nepřikládal žádnou důležitost navíc jsem si říkal, že win už nechci vidět :-)

vyzkouším ještě něco vymyslet ve windows, tam si sem přecijen jistější :) ale každopádně ve správci HW to kartu zjistilo, "ovladač funguje vpořádku" tak jsem si stáhnul od intelu sw pro monitorování sítí a když kliknu na mojí kartu tak mi to napíše "radio switched off" :)

ty příkazy v linuxu hned vyzkouším - jakmile se zase dostanu na ubuntu :)

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #47 kdy: 15 Června 2008, 19:27:34 »
k rozchození na widlích - ono je to tak - s ntb jsem dostal cd ze kterého když se nabootuje tak to naformátuje celý disk a nahraje na něj "obraz disku" - prostě čistě nainstalovaný windows se všema ovladačema utilitkama - jenže já jsem potřeboval sestřelit starou instalaci win a nahrát tam čistou - jenže jak si nenaformátovat celý disk, když tam mám data - použil jsem normální instalační CD win - samozřejmě bez ovladačů - proto jsem nefungující wifině nepřikládal žádnou důležitost navíc jsem si říkal, že win už nechci vidět :-)

vyzkouším ještě něco vymyslet ve windows, tam si sem přecijen jistější :) ale každopádně ve správci HW to kartu zjistilo, "ovladač funguje vpořádku" tak jsem si stáhnul od intelu sw pro monitorování sítí a když kliknu na mojí kartu tak mi to napíše "radio switched off" :)

ty příkazy v linuxu hned vyzkouším - jakmile se zase dostanu na ubuntu :)
Ja si delal image(obraz) a ikdyz jsem potom zmenil velikost C:, tak se image nahrala bez problemu a data na dalsich oddilech zustaly, rekl bych, ze s tim cd to bude obdobne. Nevim, tak radsi nebudu spekulovat. :) Ta wifi se musi zapnout i ve widlich. Ve Viste jsem musel stejne jako v linuxu vypnout LAN, abych posleze mohl zapnout wifi. Pres prave tlacitko a das enabled/disabled. Samozrejme, ze manualni tlacitko musi byt v poloze on.. :)

petrHu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #48 kdy: 15 Června 2008, 22:15:43 »
Vyřešeno!!

mám velkou radost, po mém "celovíkendovém" snažení jsme zvítězili! současný stav: wifi chodí v ubuntu i windows - dokonce chodí i ten přepínač a za běhu můžu zapínat i vypínat wifinu (!) chtěl bych všem opravdu poděkovat! poděkovat za snahu nápady a hlavně, že jste se mnou měli trpělivost a pořád stříleli nové nápady - děkuju!

jak jsem k tomu dospěl: nejsem si přesně jistý, protože za poslední dva dny jsem toho provedl opravdu hodně, ale obávám se, že hlavní díl jsem spáchal ve windows, tady zkusím popsat postup - třeba to později někomu pomůže:

1) ikdyž jsem pod windows měl správné ovladače nahrál jsem novou verzi, restart, opět to nefungovalo

2) na stránkách intelu  (hodil bych sem link, ale zrovna teďka mi adresa http://downloadcenter.intel.com/Product_Filter.aspx?ProductID=1637 nefunguje  ??? ) .  nějakou utilitku na sledování bezdrátových sítí - moc šikovnej nástroj - jako jedinej ve win mi dokázel říct, že je "radio off" :)  tam mi to taky napsalo, že je vypnutej hw přepínač - tady jsem začel nejvíc váhat, zda není rozbitej přepínač

3) prohledal jsem stránky výrobce notebooku - prohledával a přeinstalovával všechny ovladače - postupně to dospělo k tomu, že jsem (asi ze zoufalství) přeinstaloval všechny

4) nakonec pomohlo staré dobré CD, které jsem k ntb dostal - a našel jsem tam utilitu, která na webovkách nebyla - tuším, že to byl "launch manager" a po restartu wifina začla zátračně fungovat!

proto bych se chtěl zeptat - jak je možné, že sw, který se instaluje ve windows ovlivní i jiný operační systém - z mého selského rozumu tomu nerozumím - vždyť sw, který je ve win by to neměl ovlivnit, když se nespustí, nebo ne? máte nějaké rozumné vysvětlení?

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re: Připojení přes Wifi
« Odpověď #49 kdy: 15 Června 2008, 23:17:58 »
Ovlivňuje hlavně ten HW a to asi takovým způsobem, že jej nic jiného neprobudí :)
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.