Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: minidlna Prejmenovani slozek  (Přečteno 7076 krát)

Kony.cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 289
minidlna Prejmenovani slozek
« kdy: 06 Prosince 2018, 14:17:01 »
Ahoj, vytvoril jsem si u sebe na serveru minidlna server.. Pokud otevru tento server na TV, tak se mi zobrzuje Movies/Music atd.. a potom i pod timto podslozky
Lze nějak nastavit názvy těchto složek ? Aby tam bylo Filmy, Hudba atd..
A potom aby při rozkliknutí se přímo ukázali soubory co jsou v těch složkách a ne ještě další podsložky (All files atd)

Mám NAS synology a tam mi to takto funguje, ale NAS chci prohodit za postavený server a chtěl bych to takto mít i tady

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4935
Re:minidlna Prejmenovani slozek
« Odpověď #1 kdy: 06 Prosince 2018, 23:28:49 »
Jenom obecně - každý dlna server si vytvoří určité defaultní složky (které jsou pak vidět na připojených zařízeních) což je i tento případ. 
Pokud tyto defaultní složky nevyhovují (což obyčejně bývá), je zpravidla možné je odstranit/změnit za jiné dle vlastních potřeb v konfiguračním souboru serveru. Toto by ti jako vodítko mělo snad postačit...

Kony.cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 289
Re:minidlna Prejmenovani slozek
« Odpověď #2 kdy: 07 Prosince 2018, 08:53:35 »
Nevim jestli jsem to spatne popsal, neni to problem ze si namapuju slozky jaky potrebuji, ale ja bych chtel aby se na tech pripojenych zarizenich jmenovali jinak... prohledal jsem uz nekolik configuraku minidlna serveru a nikde jsem nic o prejmenovani nenasel

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.