Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: iklax - nový hudební formát  (Přečteno 3641 krát)

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
iklax - nový hudební formát
« kdy: 29 Dubna 2008, 18:49:51 »
Podporuje oddělené přehrávání více stop, což se mi zdá jako jednak celkem potenciálně užitečné (třeba na snadné karaoke), ale hlavně jako dobrá hračka.... Nevíte někdo něco o jeho přehrávání pod linuxem (zkoušel jsem jen tak nainstalovat player do wine, ale nefunguje....)? Víte o něm někdo i obecně víc?

www.iklax.com  ;)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Re: iklax - nový hudební formát
« Odpověď #1 kdy: 29 Dubna 2008, 19:25:27 »
No, kamos to mel v praci nainstalovane na Macu, ale myslim si osobne, ze je to ptakovina, protoze asi nejspis zadne nahravaci studio ti neumozni, aby ses rypal v nahravkach a editoval si stopy jak chtel. To bych si pak jednoduse treba u Metallici zeslabil jednu kytaru, druhou bych si treba prehral sam a znova ulozil. Na svete by vzniklo asi hromada paskvilu a chudaci kapely. Ten soft si myslim ze je spis pro ty, co si chteji sami tvorit. tak si muzou nahrat jednotlive stopy a pak si to sejfnout do toho formatu. Ja teda osobne sem ale radeji pouzival FL studio. :-)
 

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.