Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: ubuntu a vecny problem s grafikou...  (Přečteno 1019 krát)

ericos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
ubuntu a vecny problem s grafikou...
« kdy: 16 Listopadu 2007, 14:26:15 »
ani pri 7.10 moj problem nezmizol.. ubuntu som nainstaloval a secko nabehlo v pohode...

ide o to ze ked nejake okno zmensim alebo zvacsim, ostavaju po nom na ploche stopy... ked skrolujem vo FF stranky, procak sa zahlcuje naplno. mam pocit ze je problem s grafickou kartou (ati radeon 9550), ale mozno sa mylim.. uz som skusal nahodit ine ovladace (cez nastavenia grafiky) a to nepomohlo... pri jednych dokonca napisalo ze nemoze detekovat graficku kartu...

avsak 3D akceleracia zapnuta.. tux racer mi isiel lepsie ako v predoslej verzii ubuntu (aspon mam taky pocit), cize ta 3D akceleracia pravdepodobne aj funguje.. ked som mal zapnute vizualne efekty, behalo to v pohode...

nevite v com je problem? nestretol sa s tym uz niekto? je mozne ze bude mat ubuntu s radeonkou 9550 donekoncna problem?

ubuntu nainstalovane nemam, ale az sa najde riesenie, koli ktoremu sa mi to oplati treti krat nainstalovat, tak ho nainstalujem...

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: ubuntu a vecny problem s grafikou...
« Odpověď #1 kdy: 16 Listopadu 2007, 15:28:24 »
Nejseš jediný kdo má s touto grafikou problém, tady nemůže zas vůbec naistalovat ovladače, kdyžtak sleduj tento thread a uvidíš zda se to podařilo a běhá vše jak má.
http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=16301.0

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.