Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: NewHuman motiv v Hardy Heron  (Přečteno 29707 krát)

nodrive

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
NewHuman motiv v Hardy Heron
« kdy: 04 Července 2008, 18:52:21 »
Přidejte si repozitář
Kód: [Vybrat]
deb http://ppa.launchpad.net/kwwii/ubuntu hardy main

Obnovte zdroje
Kód: [Vybrat]
sudo apt-get update
A nainstalujte
Kód: [Vybrat]
sudo apt-get install gtk2-engines-murrine human-theme ubuntu-artwork
Nejde o finální verzi, je možné připomínkovat. ;)

dejv608

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #1 kdy: 04 Července 2008, 19:09:51 »
Se zbláznili v kině ne?  ??? Díky Bohu, že je možné připomínkovat, protože tohle je přešlap jak sviň.
 
http://arstechnica.com/news.media/ub3.png
http://arstechnica.com/news.media/ub4.png
http://arstechnica.com/news.media/ub5.png

Vždyť se na to podívejte... oranžová v barvě nezdravého lejna, ale ta hnědočerná, ta už vypadá fakt jako h*vno. Kdo tohle uvidí, tak ten odchvátá pryč rychlostí světla (a nebo ne, protože dostane epileptický záchvat.)
Proboha, kdo TOHLE mohl nadesignovat... vždyť už jen na screenech to trhá oči jako blázen.
Budu připomíkovat a to sakra hodně.

(sorry za ten výlev, ale nemohl jsem si pomoct.)

EDIT:
No a Tango icon theme si k tomu radši nebudu představovat.
« Poslední změna: 04 Července 2008, 19:12:15 od dejv608 »
Přenosný budget: ASUS X51L, T2370, 1GB RAM, 160GB HDD, Intel IGP X3100 (DX10, na IGP (s novýma driverama) drtivý výkon), wifi atheros b/g, BT. WinXPSP3 + Kubuntu HH.1. Na notebook za 10k vč. DPH, proč ne ;) A má pořádný šasi.

nodrive

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #2 kdy: 04 Července 2008, 19:24:25 »
Obávám se, že budou chtít spíš věcné připomínky. ;D

hoffmann

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 396
  • Linux user number: 480304
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #3 kdy: 04 Července 2008, 19:33:20 »
Se zbláznili v kině ne?  ??? Díky Bohu, že je možné připomínkovat, protože tohle je přešlap jak sviň.
 
http://arstechnica.com/news.media/ub3.png
http://arstechnica.com/news.media/ub4.png
http://arstechnica.com/news.media/ub5.png

Vždyť se na to podívejte... oranžová v barvě nezdravého lejna, ale ta hnědočerná, ta už vypadá fakt jako h*vno. Kdo tohle uvidí, tak ten odchvátá pryč rychlostí světla (a nebo ne, protože dostane epileptický záchvat.)
Proboha, kdo TOHLE mohl nadesignovat... vždyť už jen na screenech to trhá oči jako blázen.
Budu připomíkovat a to sakra hodně.

(sorry za ten výlev, ale nemohl jsem si pomoct.)

EDIT:
No a Tango icon theme si k tomu radši nebudu představovat.

Hmm. Pravda, slabota. Urco bych ho nechtel.
Debian Jessie | Kernel 3.16.0-4-amd64 | XFCE 4.10,
- notebook HP630 Intel Pentium Dual Core B960 2,2 GHz | 6 GB DDR3 1333 MHz | Intel HD Graphics | HDD Toshiba 320 GB 5400 RPM S-ATA | DVD+/-RW SuperMulti DL s LightScribe 
- is dead notebook Asus A9RP Celeron M440 1,86 GHz | grafika ATI Radeon Xpress 200m | HD 60 GB | pamet DDR II 1024 MB | DVDRAM GSA-T40N HL-DT-ST | Wi-Fi ASUS

nodrive

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #4 kdy: 04 Července 2008, 19:39:31 »
Lidé si žádali i tmavý motiv, co šetří oči. Což tento splňuje. A druhý den už je lepší než v den první. :D Ale chtělo by to ještě jeden.

hoffmann

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 396
  • Linux user number: 480304
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #5 kdy: 04 Července 2008, 19:47:43 »
V pohode. Kazdemu vyhovuje neco jineho. Ja mam radeji take tmavejsi prostredi.
Debian Jessie | Kernel 3.16.0-4-amd64 | XFCE 4.10,
- notebook HP630 Intel Pentium Dual Core B960 2,2 GHz | 6 GB DDR3 1333 MHz | Intel HD Graphics | HDD Toshiba 320 GB 5400 RPM S-ATA | DVD+/-RW SuperMulti DL s LightScribe 
- is dead notebook Asus A9RP Celeron M440 1,86 GHz | grafika ATI Radeon Xpress 200m | HD 60 GB | pamet DDR II 1024 MB | DVDRAM GSA-T40N HL-DT-ST | Wi-Fi ASUS

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #6 kdy: 04 Července 2008, 19:51:50 »
V pohode. Kazdemu vyhovuje neco jineho. Ja mam radeji take tmavejsi prostredi.

Ale toto? To urcite viac ludi odradi ako pritiahne k ubuntu.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

nodrive

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #7 kdy: 04 Července 2008, 20:08:14 »
Testujte, připomínkujte! ;) Nechci se motivu zastávat, ale ty snímky z Ars Technicy se mi nezdají nějak moc barevně věrné.

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #8 kdy: 04 Července 2008, 20:51:36 »
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

roj

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 293
    • ipsace i tiskace
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #9 kdy: 04 Července 2008, 20:52:28 »
Me se to libi HODNE! Sam jsem mel na widlich taky tmavy "papir" a svetle pismo a na ubuntu mi to chybelo. Jak to dostanu na svuj komp? Hned bych do toho sel!
Xubuntu 18.4.

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #10 kdy: 04 Července 2008, 20:53:32 »
Na zaciatku je navod.
Podla mna je to strasne sede chcelo by to viac lesku.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

nodrive

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #11 kdy: 04 Července 2008, 20:59:34 »
TIBOR: Tvoje barevné podání je přesnější! ;)

Měli by poskytnout víc barevných variant, Co chvíli někdo volal po Human v modré, zelené, červené...a kdo ví jaké...

roj

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 293
    • ipsace i tiskace
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #12 kdy: 04 Července 2008, 21:05:25 »
Na zaciatku je navod.
Ty tri radky mam dat do konzoly a nic vic (krome toho, ze to pak vyberu, to je jasny)?
Xubuntu 18.4.

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #13 kdy: 04 Července 2008, 21:07:52 »
TIBOR: Tvoje barevné podání je přesnější! ;)

Měli by poskytnout víc barevných variant, Co chvíli někdo volal po Human v modré, zelené, červené...a kdo ví jaké...

To moze byt tym ze mam svetlejsie pozadie a prisvitne listy. Tym sa to zrejme vsetko trochu presvetlilo.


Prvy riadok vlozis do system-sprava-zdroje softveru-softver tretej strany-pridat. Potom das obnovit databazu balikov(ponukne ti to pri zatvarani toho okna). Ostatne cez terminal.
« Poslední změna: 04 Července 2008, 21:10:44 od TIBOR »
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

col_boggy

  • Host
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #14 kdy: 04 Července 2008, 21:08:59 »
ooh... vždyť je to STRAŠNÉ!!! a ikdyž se to někumu líbí, podle mě je jasné, že tohle téma budou všichni hodnotit dost "radikálně" - buď ,skvělé; přesně tohle ubuntu potřebovalo' anebo ,OMG :o tak to zapomenu na 8.10 a asi přejdu na jinou distribuci!!'.
na starém humanu bylo dobré to, že nikomu moc nevadilo (na druhou stranu ho ale málokdo měl zase TAK rád)... s původními mockupy, které se občas objevovaly na internetu, se tahle... věc... nedá srovnávat   :'( docela škoda, jestli tohle míní vydat, tak přejdu. už jen ta kombinace barev je, souhlasím, strašlivá.

roj

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 293
    • ipsace i tiskace
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #15 kdy: 04 Července 2008, 21:13:06 »
Mam dost zasadni pripominku, ty hranice objektu mezi tmavsi hnedou by mely byt svetle, aby nezanikaly. takle nejdou od sebe rozeznat jednotlive taby. treba ve FF. Proste cerna na hnede videt holt neni.
Xubuntu 18.4.

hoffmann

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 396
  • Linux user number: 480304
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #16 kdy: 04 Července 2008, 21:14:43 »
Na zaciatku je navod.
Ty tri radky mam dat do konzoly a nic vic (krome toho, ze to pak vyberu, to je jasny)?

Otevri si Synaptic nastaveni/zdroje, prejdi na polozku software treti strany, dej pridat/ deb http://ppa.launchpad.net/kwwii/ubuntu hardy main

dalsi dva radky vloz do terminalu.


Debian Jessie | Kernel 3.16.0-4-amd64 | XFCE 4.10,
- notebook HP630 Intel Pentium Dual Core B960 2,2 GHz | 6 GB DDR3 1333 MHz | Intel HD Graphics | HDD Toshiba 320 GB 5400 RPM S-ATA | DVD+/-RW SuperMulti DL s LightScribe 
- is dead notebook Asus A9RP Celeron M440 1,86 GHz | grafika ATI Radeon Xpress 200m | HD 60 GB | pamet DDR II 1024 MB | DVDRAM GSA-T40N HL-DT-ST | Wi-Fi ASUS

dejv608

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #17 kdy: 04 Července 2008, 21:16:16 »
Jojo, tohle téma bude předmětem rozporu. Anketa by byla velice zajímavá.

No, já se spíš modlím za to, aby podobný designerský průjem nezasáhl Kubuntu a/nebo Xubuntu.

Nikdo neříká, že tmavé theme je špatné. Naopak, takové tmavší omalovánky ála Vista jsou velice pěkné(a to MS nesnáším). Trošku tmavé barvy tam, trošku světlé tam.  Tohle vypadá jako monolitické překopávání thematu s windowsáckou plechovkou z malování.

...a to Apple dokázal s Graphite tématem zázraky, ačkoliv je to vlastně jedna barva, jeden styl na jedno brdo.
Přenosný budget: ASUS X51L, T2370, 1GB RAM, 160GB HDD, Intel IGP X3100 (DX10, na IGP (s novýma driverama) drtivý výkon), wifi atheros b/g, BT. WinXPSP3 + Kubuntu HH.1. Na notebook za 10k vč. DPH, proč ne ;) A má pořádný šasi.

nodrive

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #18 kdy: 04 Července 2008, 21:23:13 »
Na zaciatku je navod.
Ty tri radky mam dat do konzoly a nic vic (krome toho, ze to pak vyberu, to je jasny)?

Po nahrazení prvního řádku tímto
Kód: [Vybrat]
echo "deb http://ppa.launchpad.net/kwwii/ubuntu hardy main" | sudo tee -a /etc/apt/sources.list to půjde i přes terminál.
« Poslední změna: 04 Července 2008, 21:27:54 od nodrive »

roj

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 293
    • ipsace i tiskace
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #19 kdy: 04 Července 2008, 21:33:47 »
Jasne, diky, uz jsem na to prisel tak nejak metodou pokus-omyl a mam to uz nastavene :-)
Xubuntu 18.4.

nodrive

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #20 kdy: 04 Července 2008, 21:38:45 »
ooh... vždyť je to STRAŠNÉ!!! a ikdyž se to někumu líbí, podle mě je jasné, že tohle téma budou všichni hodnotit dost "radikálně" - buď ,skvělé; přesně tohle ubuntu potřebovalo' anebo ,OMG :o tak to zapomenu na 8.10 a asi přejdu na jinou distribuci!!'.
na starém humanu bylo dobré to, že nikomu moc nevadilo (na druhou stranu ho ale málokdo měl zase TAK rád)... s původními mockupy, které se občas objevovaly na internetu, se tahle... věc... nedá srovnávat   :'( docela škoda, jestli tohle míní vydat, tak přejdu. už jen ta kombinace barev je, souhlasím, strašlivá.

Téma se přece dá přepnout, a to je myslím snazší než přecházet na novou distribuci. :) Ubuntu mělo doposud jedno vlastní téma. Teď má dvě. Proč se neradujete?? ;D

col_boggy

  • Host
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #21 kdy: 05 Července 2008, 09:51:48 »
protože podle toho, co jsem viděl, projde jistými změnami i samotný nautilus, kvůli "slití" jednotlivých částí oken. tohle: http://fc01.deviantart.com/fs23/f/2007/325/3/8/Ubuntu_Theme_Mockup___Light_by_bradwjensen.jpg by bylo opravdu nádherné téma - nenáročné na oči, krásné designem a podle mě i proveditelné. dokonce i o tomhle: http://www.breakitdownblog.com/wp-content/uploads/2007/12/ubuntu_desktop_mockup.jpg se prý otevřene spekulovalo jako o možném tématu a i to je o dost lepší, než to nové.

[edit]u provního odkazu by to šlo logicky až na ten nový panel dole, celý gnome by nikdo nepřekopával. ikdyž by to taky bylo pěkné..[/edit]
« Poslední změna: 05 Července 2008, 09:53:25 od col_boggy »

GasThan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #22 kdy: 05 Července 2008, 10:44:20 »
VAU tak tieto tve temy su fakt super .... daju as niekde uz stahnut alebo co treba spravit aby som ih mohol mat ? :)

nodrive

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #23 kdy: 05 Července 2008, 13:05:10 »
protože podle toho, co jsem viděl, projde jistými změnami i samotný nautilus, kvůli "slití" jednotlivých částí oken. tohle: http://fc01.deviantart.com/fs23/f/2007/325/3/8/Ubuntu_Theme_Mockup___Light_by_bradwjensen.jpg by bylo opravdu nádherné téma - nenáročné na oči, krásné designem a podle mě i proveditelné. dokonce i o tomhle: http://www.breakitdownblog.com/wp-content/uploads/2007/12/ubuntu_desktop_mockup.jpg se prý otevřene spekulovalo jako o možném tématu a i to je o dost lepší, než to nové.

[edit]u provního odkazu by to šlo logicky až na ten nový panel dole, celý gnome by nikdo nepřekopával. ikdyž by to taky bylo pěkné..[/edit]

Zkus si ty barvy přenést pomocí barevné palety do současného motivu a zjistíš, že to tak skvělé není. A překopat celý Nautilus, včetně rozvržení, nebude tak lehké. Když to právě vylezlo z Gimpu, tak je to vždycky pěkné...

Viděl jsi nějaký tmavý motiv (reálný, žádné grafické návrhy), který je pěknější než NewHuman? Tak jim ho navrhni. Já jsem žádný takový neviděl.

roj

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 293
    • ipsace i tiskace
Re: NewHuman motiv v Hardy Heron
« Odpověď #24 kdy: 05 Července 2008, 13:10:54 »
Zjistil jsem, ze New Human je zcela nepouzitelny treba v Evolution kalendar. Pokud se hranice mezi temi tmavohnedymi oblastmi neudelaji svetle, aby vubec byly videt, nema cenu to poustet ven.
Xubuntu 18.4.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.