Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz  (Přečteno 6715 krát)

brdokoky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« kdy: 17 Srpna 2010, 08:07:41 »
Zdravim vas. Neviem ci to bude chyba forumu alebo chyba chrome prehliadaca, bo na firefoxe mi to nerobi. No jedina stranka co si chrome nevie zapametat heslo je na tomto forume. Ide ma porazit ked vzdy to musim manualne naklepat. A ked pozriem ulozene hesla na toto forum tak mi ukaze len hviezdicky. Ale na ine stranky ked si dam zobrazit hesla tak to fici v poriadku.  ??? ??? ???

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #1 kdy: 17 Srpna 2010, 11:46:45 »
Zvláštní, v Chromiu problém nemám...

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #2 kdy: 17 Srpna 2010, 13:12:59 »
tak zkus aktualizovat chrome, nebo pred tim, nez navstivis tohle forum v chromiu vypni javascript, zadej heslo a pak ho zase zapni.
jak jsem prohlizel zdrojak toho prihlaseni, tak ze zadaneho hesla se po kliknuti na odesilaci tlacitko udela javascriptem hash a ten se teprv odesila na server. pokud se javascript vypne, tak se na server odesle heslo v normalni citelne podobe

nevim, mozna tyhle javascriptovy kejkle delaji chromu problem...
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

brdokoky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #3 kdy: 17 Srpna 2010, 13:31:55 »
Aktualizovane tom mam kompletne. Len zaujimave ze mi to robi iba ,,forum.ubuntu.cz,, ale ked to dam na ,,ubuntuforums.org,, tam je to v pohode. Aj ked ho vymazem a znovu dam zapametat. Ale na tomto ceskom si to zapametat nechce.
A s tymi skriptami to bude mat nieco, bo ked som ich dal blokovat na toto forum tak to ide v poriadku, ale ked ich dam povolit a znovu sa odhlasim prihlasim tak uz to nejde.
Tak som ich nechal zablokovane na toto forum a mam pokoj, dufam ze ich tu nebudem potrebovat . Smailikov uz tu neposlem :((((( Ale bez toho sa zit da . Dik moc za napad
« Poslední změna: 17 Srpna 2010, 13:34:06 od brdokoky »

novas33

Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #4 kdy: 17 Srpna 2010, 16:43:03 »
Aktualizovane tom mam kompletne. Len zaujimave ze mi to robi iba ,,forum.ubuntu.cz,, ale ked to dam na ,,ubuntuforums.org,, tam je to v pohode. Aj ked ho vymazem a znovu dam zapametat. Ale na tomto ceskom si to zapametat nechce.
A s tymi skriptami to bude mat nieco, bo ked som ich dal blokovat na toto forum tak to ide v poriadku, ale ked ich dam povolit a znovu sa odhlasim prihlasim tak uz to nejde.
Tak som ich nechal zablokovane na toto forum a mam pokoj, dufam ze ich tu nebudem potrebovat . Smailikov uz tu neposlem :((((( Ale bez toho sa zit da . Dik moc za napad
Ahoj myslel jsem,že jsem něco zblbnul já.Tak jsem se tím nezaobíral,ale mně to dělá to samé.
Ubuntu 18.04 LTS

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #5 kdy: 17 Srpna 2010, 16:46:04 »
Stejně jako Vojtovi Trefnému, tak i mě v Chromiu jede vše OK.

petrakis

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 513
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #6 kdy: 17 Srpna 2010, 17:32:09 »
No zda se ze kluci maji pravdu, dela to jak chrome tak chromium. Podle toho co jsem odzkousel je reseni zde:

Nejdriv si jdete do ulozenych hesel a vymazte heslo pro forum
Nasledne se prihlaste a dejte ulozit
Logout
A ted prihlaseni zpusobem , jenom klik na tlacitko prihlasit
Vyhodi ze heslo je nespravne a presmeruje nas na stranku kde treba zadat znova prihlasovaci jmeno a heslo
zadejte jej zde znova
logout
Ted uz to bude fungovat, takze klik jenom na tlacitko prihlasit
Znalosti ⇛ Linux: Pokročilý ┃ Programování: Pokročilý ┃ Angličtina: Pokročilý
Systém: Ubuntu 10.04 32-bit (en_US.utf8)
Specifikace⇛ Intel Core 2 E8400 3.00GHz │ RAM 3072 MiB │ DG31PR INTEL - Intel DG31PR Grafické karty: nVidia NV44 [GeForce 6200 TurboCache(TM)] [10DE:161] Sítě: Ethernet: Realtek RTL8111/8168B PCI Express Gigabit Ethernet controller [10EC:8168]

brdokoky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #7 kdy: 17 Srpna 2010, 18:27:30 »
No zda se ze kluci maji pravdu, dela to jak chrome tak chromium. Podle toho co jsem odzkousel je reseni zde:

Nejdriv si jdete do ulozenych hesel a vymazte heslo pro forum
Nasledne se prihlaste a dejte ulozit
Logout
A ted prihlaseni zpusobem , jenom klik na tlacitko prihlasit
Vyhodi ze heslo je nespravne a presmeruje nas na stranku kde treba zadat znova prihlasovaci jmeno a heslo
zadejte jej zde znova
logout
Ted uz to bude fungovat, takze klik jenom na tlacitko prihlasit



Toto som uz skusal, aj pred tym, aj teraz znovu. Nejde to. Jedine co ide , tak si kompletne zablokovat java script na ,,forum.ubuntu.cz,, :(

petrakis

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 513
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #8 kdy: 17 Srpna 2010, 18:30:38 »
to jse dost divim, zkousel jsem to na obou a jde to  :-\
Znalosti ⇛ Linux: Pokročilý ┃ Programování: Pokročilý ┃ Angličtina: Pokročilý
Systém: Ubuntu 10.04 32-bit (en_US.utf8)
Specifikace⇛ Intel Core 2 E8400 3.00GHz │ RAM 3072 MiB │ DG31PR INTEL - Intel DG31PR Grafické karty: nVidia NV44 [GeForce 6200 TurboCache(TM)] [10DE:161] Sítě: Ethernet: Realtek RTL8111/8168B PCI Express Gigabit Ethernet controller [10EC:8168]

brdokoky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #9 kdy: 17 Srpna 2010, 18:37:57 »
Aby som to spresnil, neviem ci na to moze mat niejaky vplyv, ja mam 64 bit ubuntu 10.04 a vsetko kompletne v anglictine. Ziadne jazykove doplnky. Ja som tiez z toho divny, bo surfujem na vseliakych forach aj strankach a nikde nemam problem iba na  ,,forum.ubuntu.cz,,

petrakis

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 513
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #10 kdy: 17 Srpna 2010, 18:42:04 »
take mam anglickej, je pravda ze jedu na 32, ale to nema na to vlyv. Bylo by dobre postnout kterou verzi chrome pouzivas
Znalosti ⇛ Linux: Pokročilý ┃ Programování: Pokročilý ┃ Angličtina: Pokročilý
Systém: Ubuntu 10.04 32-bit (en_US.utf8)
Specifikace⇛ Intel Core 2 E8400 3.00GHz │ RAM 3072 MiB │ DG31PR INTEL - Intel DG31PR Grafické karty: nVidia NV44 [GeForce 6200 TurboCache(TM)] [10DE:161] Sítě: Ethernet: Realtek RTL8111/8168B PCI Express Gigabit Ethernet controller [10EC:8168]

brdokoky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #11 kdy: 17 Srpna 2010, 18:52:16 »
take mam anglickej, je pravda ze jedu na 32, ale to nema na to vlyv. Bylo by dobre postnout kterou verzi chrome pouzivas


tak ja mam tuto
6.0.472.36

petrakis

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 513
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #12 kdy: 17 Srpna 2010, 18:57:01 »
mam tu samou, tak tedy nevim, kazdopadne tak jak jsem to psal jsem to udelal a jiz to funguje. Fakt nevim co poradit  >:(
Znalosti ⇛ Linux: Pokročilý ┃ Programování: Pokročilý ┃ Angličtina: Pokročilý
Systém: Ubuntu 10.04 32-bit (en_US.utf8)
Specifikace⇛ Intel Core 2 E8400 3.00GHz │ RAM 3072 MiB │ DG31PR INTEL - Intel DG31PR Grafické karty: nVidia NV44 [GeForce 6200 TurboCache(TM)] [10DE:161] Sítě: Ethernet: Realtek RTL8111/8168B PCI Express Gigabit Ethernet controller [10EC:8168]

novas33

Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #13 kdy: 17 Srpna 2010, 19:02:25 »
No zda se ze kluci maji pravdu, dela to jak chrome tak chromium. Podle toho co jsem odzkousel je reseni zde:

Nejdriv si jdete do ulozenych hesel a vymazte heslo pro forum
Nasledne se prihlaste a dejte ulozit
Logout
A ted prihlaseni zpusobem , jenom klik na tlacitko prihlasit
Vyhodi ze heslo je nespravne a presmeruje nas na stranku kde treba zadat znova prihlasovaci jmeno a heslo
zadejte jej zde znova
logout
Ted uz to bude fungovat, takze klik jenom na tlacitko prihlasi


Tak jsem vyzkoušel a též bez úspěchu.Zajímavé,že mi to dělá i na Mandriva foru to samé a je jedno jestli jsem v Mandrivě nebo v Ubuntu,ale nějak jsem to neřešil.
Ubuntu 18.04 LTS

brdokoky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #14 kdy: 17 Srpna 2010, 19:20:11 »
mam tu samou, tak tedy nevim, kazdopadne tak jak jsem to psal jsem to udelal a jiz to funguje. Fakt nevim co poradit  >:(

Akurat som mal nahodeneho sabayona cez virtualku, a len tak zo zvedavosti je to stale take iste. Nejde to. A to som mal nahodenu cistu instalacku . Ty mas mozno stastie ze ti to ide, mne to nejde. Ale ako som spominal zablokoval som si java scripty na ,,forum.ubuntu.cz,, a ide to dobre.

brdokoky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #15 kdy: 17 Srpna 2010, 20:28:07 »

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re: Chrome , Hesla ,Ubuntu forum.cz
« Odpověď #16 kdy: 17 Srpna 2010, 20:43:48 »
Tak jsem vyzkoušel a též bez úspěchu.Zajímavé,že mi to dělá i na Mandriva foru to samé a je jedno jestli jsem v Mandrivě nebo v Ubuntu,ale nějak jsem to neřešil.

Dela to na mandriva foru, protoze je to take SMF forum, jak forum ubuntu
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.