Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: PROBLÉM s Toshibou satellite A300-1EG - blikající CAPS LOCK  (Přečteno 1245 krát)

Maikee

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Ahoj,
předem bych  chtěl upozornit, že jsem úplný začátečník. Tento týden se mi konečně podařilo nainstalovat Ubuntu 9.10. (Předtím jsem měl několik neúspěšných pokusů s CentOSem a Fedorou a Ubuntu 9.04.) Nejprve jsem bezproblémů vše nainstaloval a updatoval, poté jsem soinstalovat compiz a během upravování se mi ntb "seknul" tak, že jsem jej mohl ovládat jen klávesnicí a po restartu mi před načítáním gnome zčernala obrazovka a začal blikat CAPS LOCK. jediné co šlo bylo natvrdo jej vypnout. Poté jsem odinstaloval jsem compiz a zkusil opět rebootovat do GUI, ale problém se stále opakoval. Dnes jsem reinstaloval Ubuntu nastavil jsem Wifi, stáhnul jsem češtinu a nainstaloval grafickou kartu pak jsem musel opět restartovat ntb a opět jsem narazil na stejný problém s černou obrazovkou a blikajícím CAPS LOCKem. Poraďte prosím co s tím.

velezd

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: PROBLÉM s Toshibou satellite A300-1EG - blikající CAPS LOCK
« Odpověď #1 kdy: 06 Prosince 2009, 00:51:24 »
mam stejny problem jedine reseni je nepouzivat ovladace a pockat na dalsi ubuntu snad to opravi

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.