Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: .NET 3  (Přečteno 964 krát)

Hansi

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 97
.NET 3
« kdy: 19 Srpna 2009, 10:31:52 »
Ahoj,

snažím se nastallovat .NET3.

Kód: [Vybrat]
sh winetricks dotnet30
nejdřív nainstaluje .NET2, který už nainstallovaný mám, ale nevadí. Potom stáhne instalačku na  trojku a pokusí se jí spustit, což odpovídá příkazu

Kód: [Vybrat]
wine  /home/hanzi/.winetrickscache/dotnet30/dotnetfx3.exe
při začátku rozbalování(s vyskočeným okýnkem nadepsaným extracting files) píše:

verifiing file : dotnetfx3

a  zahlásí ( v novém popup okýnku nadepsaném ectraction failed ):

unable to find volume for file extraction please verify that you have proper permissions.

jak jsem slyšel premissions, tak jsem zkusil před ten příkaz rubnout sudo, ale pak mi nadává že si hraju se složkou která mi nepatří

Kód: [Vybrat]
sudo wine /home/hanzi/.winetrickscache/dotnet30/dotnetfx3.exe
wine: /home/hanzi/.wine is not owned by you


....

petrakis

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 513
Re: .NET 3
« Odpověď #1 kdy: 19 Srpna 2009, 12:16:30 »
Instalace NET3 pres wine zatim neni mozna. Podle mailing listu Dan Kegel pracuje na tom jak obejit NET 2-ku pri instalaci, takze mozna pri nove verzi winetricks to uz bude dostupne. Zatim to nikdo nesvedl rozchodit.

cely mailing list (precist do konce, take odpovedi, offline instalace selhava) http://www.mail-archive.com/wine-devel@winehq.org/msg56769.html

se odvolava na tohle (scroll uplne dolu na strance) http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=9828
Znalosti ⇛ Linux: Pokročilý ┃ Programování: Pokročilý ┃ Angličtina: Pokročilý
Systém: Ubuntu 10.04 32-bit (en_US.utf8)
Specifikace⇛ Intel Core 2 E8400 3.00GHz │ RAM 3072 MiB │ DG31PR INTEL - Intel DG31PR Grafické karty: nVidia NV44 [GeForce 6200 TurboCache(TM)] [10DE:161] Sítě: Ethernet: Realtek RTL8111/8168B PCI Express Gigabit Ethernet controller [10EC:8168]

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.