Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zvuk v prohlizeci  (Přečteno 1143 krát)

george65

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 71
zvuk v prohlizeci
« kdy: 16 Srpna 2010, 22:46:04 »
Zdravim, nainstaloval jsem si nove Kubuntu a nejde mi jakykoli zvuk v prohlizeci. Linux uz jsem nejaky ten patek nemel tak v tom uz nejsem tak zbehly a nenapada me cim by to mohlo byt. Pri prohlizeni internetu proste PC nevyda jedinej zvuk ani internetova radia, videa youtube a tak. A v prohlizeci chyba neni, pouzivam teda firefox, ale nejde to ani v zadnym jinym. Jinak ale v PC zvuk normalne funguje, filmy, pisnicky i systemove zvuky jsou ok. dik za rady
Lenovo ThinkPad e42O - Ubuntu 11.04

pajus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
  • DELL vostro 1320
Re: zvuk v prohlizeci
« Odpověď #1 kdy: 17 Srpna 2010, 08:42:36 »
Nechybi ti nejaky plugig? treba neco jako pro grnome: Firefox-gnome-support / nebo mozzila-mplayer.
Nevim jake veci se pouzivaji v KDE nebo zalezi jaky mas prohlizec, v jinem to jde? nebo jsou taky problemy?

george65

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 71
Re: zvuk v prohlizeci
« Odpověď #2 kdy: 17 Srpna 2010, 22:22:42 »
no prave ze to nejde v zadnym prohlizeci nejde mi to na rozum.. :-( ty pluginy co si psal nepomohli
Lenovo ThinkPad e42O - Ubuntu 11.04

Rover623

Re: zvuk v prohlizeci
« Odpověď #3 kdy: 18 Srpna 2010, 07:03:30 »
Nechybí ti prostě adobe flash,je to balík adobe-flashplugin (možná je to bez té pomlčky)

george65

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 71
Re: zvuk v prohlizeci
« Odpověď #4 kdy: 19 Srpna 2010, 22:40:40 »
to me napadlo ale nechybi zkousel jsem ho i preintalovat nebo nainstalovat jiny verze. spis kdyby se dal ten plugin nejak nastavit mam integrovanou zvukovku kterou jsem ale spalil a pak teda jeste jednu normalne interni Audigy, i kdyz jsem tu nastavil jako defaultni tak treba ve VLC nesel zvuk dokud jsem natvrdo v pokrocilym nastaveni nenastavil kanal na tu Audigy. mozna ze tim by to mohlo byt ale nevim jak to nastavit
Lenovo ThinkPad e42O - Ubuntu 11.04

Rover623

Re: zvuk v prohlizeci
« Odpověď #5 kdy: 20 Srpna 2010, 08:37:18 »
Jsou dvě možnosti,asi bych zkusil tu jednodušší a prostě tu integrovanou zvukovku co nefunguje vypnul v BIOSu.Nastavení Flash je taková pěkná blbinka,je to vlastně ve dvou volbách,k jedněm nastavením se dostaneš když třeba na YouTube klikneš pravým tlačítkem do přehrávaného videa,další nastavení jsou přímo interaktivně na téhle stránce http://www.macromedia.com/support/documentation/cz/flashplayer/help/settings_manager.html

gumka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 207
Re: zvuk v prohlizeci
« Odpověď #6 kdy: 20 Srpna 2010, 09:30:13 »
v jednoduchosti je krása!
klikni na ikonu reproduktora v dolnej lište, následne klik na mixér. vypeckuj položku PCM v mixéri a olé

george65

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 71
Re: zvuk v prohlizeci
« Odpověď #7 kdy: 20 Srpna 2010, 16:24:44 »
v biosu uz je zvukovka vypla a v tech nastavenich na internetu jsem nikde nic o zvuku nenasel. uz si nevim rady...
Lenovo ThinkPad e42O - Ubuntu 11.04

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.