Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: UFO Alien Invasion  (Přečteno 26316 krát)

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #50 kdy: 04 Července 2008, 22:39:06 »
Uz je moznost pridat do repozitaru zdroje pro testovacku UFOAI verze 2.3!!! Bohuzel casto hra pada a taky system strelby je uplne o nicem. Pro reakcni strelbu je nutne nechat v zaloze TUS a mnohdy se vojak prakticky nemuze pohnout z mista, pac kolem jsou Ufoni kteri strili jako sniperi a jeste se dokazou pohybovat a Phalanx vojaci nejen ze nemaji potrebnou streleckou efektivitu, ale jeste se nemuzou ani pohnout. Trefil jsem RPGckem ufona a ten se posleze nejen presunul, ale jeste mi toho strelce 2ma zasahama z plasma flinty vyridil. Ta verze 2.3 se jim vubec nepovedla, kdyby pokracovali jako doposud a pridavali vychytavky, jako nove zbrane, nebo nove ufony, ci to obrnene vozitko, to by to bylo ok, ale takhle je to docela skoda. Nedohral jsem ani jednu misi, pac to byly spis Phalanx jatka a to jsem zkousel vsechny mozne taktiky. Taky kdyz jsem si hru kompiloval sam, zdala se mi stabilnejsi, nez ta verze z repozitaru...

8472

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Zivot je ako rebrik do kurina, kratky a osraty ...
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #51 kdy: 04 Července 2008, 23:03:39 »
Neco je mozna spatne. Nekdy se mi stalo, ze proste prestala veskera aktivita(oznamila se mise a nikde na mape nebyla), ale vedel jsem, ze jeste neni konec, takze je nekde chyba. Rekl bych, ze by to mohl byt bug. Ta verze 2.2.1 a vpodstate vsechny verze konci misi v Africe(nazev jsem zapomnel), kde vetrelci rozsirujou nejakej virus bo co. Je tam nejaka materska lod(nikdy predtim podobna nebyla) a tak 9-10 nasranejch vetrelcu. Musis vsechny vymlatit a ukoncit misi. Po par hodinach v Geoscape(zeme) naskoci obrazovka s credit, takze autori atd...
Pokud jsi tuhle obrazovku nevidel, neni konec hry a vrat se do posledniho, nebo predposledniho save a zkus pokracovat znova..
Kdyz ale credit projde, tak to pak pokracuje jako normalni hra, akorat bez ufoni aktivity, to je pravda.. :)

s takym niecim ze sa oznamila misia a nikde na mape nebola som problem nemal, vsetko co ohlasilo ze niekde su, tak bolo v pohode.

v tom mas pravdu ze v podstate vsetko doteraz skoncilo v afrike, nazov misie co som mal zapnuty CZ jazyk, znel "UDELAT" alebo take nieco, a bolo to presne o tom co si pisal, virus, ufo typu Harvester (a lod tohto typu bolo v roznych misiach aj predtym, ci uz som mal tu lod zaistit, alebo som ich zostrelil), vsetkych som tiez vymlatil a uspesne ukoncil misiu. potom nasledovalo presne co pises, "credit", a nasledne to pokracuje dalej, iba bez nepriatelov.
skoda ze to je takto nedokoncene, a hlavne obmedzene na dobu hrania = 1rok

Uz je moznost pridat do repozitaru zdroje pro testovacku UFOAI verze 2.3!!! Bohuzel casto hra pada a taky system strelby je uplne o nicem. Pro reakcni strelbu je nutne nechat v zaloze TUS a mnohdy se vojak prakticky nemuze pohnout z mista, pac kolem jsou Ufoni kteri strili jako sniperi a jeste se dokazou pohybovat a Phalanx vojaci nejen ze nemaji potrebnou streleckou efektivitu, ale jeste se nemuzou ani pohnout. Trefil jsem RPGckem ufona a ten se posleze nejen presunul, ale jeste mi toho strelce 2ma zasahama z plasma flinty vyridil. Ta verze 2.3 se jim vubec nepovedla, kdyby pokracovali jako doposud a pridavali vychytavky, jako nove zbrane, nebo nove ufony, ci to obrnene vozitko, to by to bylo ok, ale takhle je to docela skoda. Nedohral jsem ani jednu misi, pac to byly spis Phalanx jatka a to jsem zkousel vsechny mozne taktiky. Taky kdyz jsem si hru kompiloval sam, zdala se mi stabilnejsi, nez ta verze z repozitaru...

jj, viem o vyvojovej verzii 2.3. hm, co je to TUS? time units? no, a ved to potrebujes aj v 2.2.* aby si mohol naspat palit. hm, no neznie to moc pozitivne tie tvoje zavery z 2.3 , uvidime.
Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #52 kdy: 05 Července 2008, 01:22:17 »
TUS je ta energie, kterou pouzivas pri pohybu, ci strelbe. V 2.2 se TUS nemusi setrit pro reakcni strelbu, teda kdyz nepocitam tech 7 jednotek(na single shot) a kdyz uz dotycnej vojak pali, tak mu v dalsim kole ten TUS chybi, coz je lepsi, nebot muzes vojaka nekam uklidit, kdyz je v nebezpeci. Ve verzi 2.3 si ale musis zalohovat tech x jednotek na zapnuti reakcni strelby a navic dalsi na samotnou strelbu, ke ktere nemusi ani dojit, protoze nevis, kde jsou ufoni, dokud se odnekud neobjevi. Kdyz mas kulomet a das si pouze single reakci, tak se skoro nepohnes z mista, zatimco ufoni pali jako ve Vietnamu a jeste se premistujou na dalku. Taky se mi zda, ze celkove ten TUS je hodne malej, nebo spis ze je rychle spotrebovanej. Mozna ze se to ale nekomu bude libit, az bude stable verze a nebude to padat pokazde, kdyz mam v planu hodit save, kterej se pochopitelne ani neulozi... :)
Na foru hry pisou, ze ta strelba je jako v X-COMu..

8472

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Zivot je ako rebrik do kurina, kratky a osraty ...
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #53 kdy: 05 Července 2008, 20:59:07 »
jj, myslel som tiez na tu energiu, len s tym TUS som sa nestretol.
no, uvidime aka bude finalna verzia 2.3 , mozno este pomenia kopu veci.
kazdopadne, mna ale najviacej trapi to pokracovanie po tom hernom roku. k comu je hra ked za rok skonci dej a nemas uz co robit. na tom hlavne nech popracuju.
kazdopadne som si na skusku nahodil 2.3, a pozeram, ze vela veci zmenili, a aj grafika celkovo je v niektorych veciach lepsia.
ved uvidime
Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.