Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vyhledávání pomocí Google  (Přečteno 5089 krát)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Vyhledávání pomocí Google
« kdy: 04 Září 2011, 19:28:38 »
Zdravím, díky Bohoušovi (zároveň se mu omlouvám, že implementace z mé strany trvala tak dlouho) máme na fóru drobnou úpravu vyhledávání -- můžete si nyní vybrat, jestli se bude hledat pomocí výchozího vyhledávání fóra nebo pomocí Google.

mosqa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 854
Re: Vyhledávání pomocí Google
« Odpověď #1 kdy: 05 Září 2011, 09:14:23 »
chybicka se vloudila, za 'site:' to hodi medzeru takze to prehladava cele internety, nie len na fore..alebo to len mne robi?
a cez google custom search by to bolo prilis zlozite nahodit? asi by to trochu krajsie vyzeralo, ale ajtak dik aspon za tuto moznost :)
AMD Athlon X2 4850e; GIGABYTE MA78GM-DS2H; IGP ATI HD3200; 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 KINGSTON BOX; WD 6400AAKS; SAMSUNG SpinPoint F1 HD322HJ; SAMSUNG SH-S223F SATA; squeezy

daysleeper

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1206
Re: Vyhledávání pomocí Google
« Odpověď #2 kdy: 05 Září 2011, 09:19:57 »
chybicka se vloudila, za 'site:' to hodi medzeru takze to prehladava cele internety, nie len na fore..alebo to len mne robi?
a cez google custom search by to bolo prilis zlozite nahodit? asi by to trochu krajsie vyzeralo, ale ajtak dik aspon za tuto moznost :)
mne to dela taky, je to bug

navic si myslim, ze (ne jen) zacatecnik nepochopi, co to znamena "vyhledavani pomoci SMF" a jaky je tedy rozdil mezi "SMF" a "google"
bylo by "interni" nebo "vlastni" (vyhledavani) srozumitelnejsi?

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: Vyhledávání pomocí Google
« Odpověď #3 kdy: 05 Září 2011, 10:02:39 »
A kde to je? Nazobrazuje sa to iba v default teme?
Jj. Je to tak v ubuntu theme2 sa to nezobrazuje. Je to rovnaky problem ako zobrazovanie "blog" vpravo hore v zalozkach.(alebo co to je)
« Poslední změna: 05 Září 2011, 10:05:46 od TIBOR »
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re: Vyhledávání pomocí Google
« Odpověď #4 kdy: 05 Září 2011, 12:27:47 »

chybicka se vloudila, za 'site:' to hodi medzeru takze to prehladava cele internety, nie len na fore..alebo to len mne robi?
a cez google custom search by to bolo prilis zlozite nahodit? asi by to trochu krajsie vyzeralo, ale ajtak dik aspon za tuto moznost :)

Diky, ta mezera je tam omylem, opravim to
google custom search chtelo registraci a na zakladani dalsiho uctu jsem nejak nemel naladu. Taky jsem nechtel rozbijet design fora a davat sem nejaka loga googlu custom search


A kde to je? Nazobrazuje sa to iba v default teme?
Jj. Je to tak v ubuntu theme2 sa to nezobrazuje. Je to rovnaky problem ako zobrazovanie "blog" vpravo hore v zalozkach.(alebo co to je)


To hledani je delane javascriptem, cili pokud mas javascript vypnuty, nezobrazi se ti, je to tak schvalne
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Vyhledávání pomocí Google
« Odpověď #5 kdy: 05 Září 2011, 12:48:33 »
Opravená verze nahrána. Je nainstalovaná jen do výchozího vzhledu "Ubuntu".

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.