Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Oblíbené témata  (Přečteno 7089 krát)

MaSo_CZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 54
Oblíbené témata
« kdy: 08 Července 2012, 11:01:02 »
Již se to tu probíralo před x léty. Změnila se nějak situace; dalo by se přidat záložka "Oblíbené témata"? Musím (a určitě nejen já) držet odkazy na zajímavé témata, kterých je tu spousta a všechny si bookmarkovat, či dělat odkazy do složky (nepřehledná varianta) je dosti nepraktické a při zkolabování PC o to přijdu...
desktop: AMD FX-8120 & CRUCIAL 8GB (kit 2x 4GB) Ballistix Tactical 1866MHz @ ASUS M5A88-V EVO: Ubuntu 12.04/64b
server:    AMD Duron@1400MHz: Debian v6

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Re:Oblíbené témata
« Odpověď #1 kdy: 08 Července 2012, 12:13:43 »
Konkrétně k Tvému dotazu se vyjádří někdo z administrátorů. Já jsem pro zachování současného stavu.
K tomu bookmarkování - používej xmarks.com a o záložky nepřijdeš :)
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re:Oblíbené témata
« Odpověď #2 kdy: 08 Července 2012, 12:24:23 »
Můžete se přihlásit k odběru nových příspěvků (z vybraných témat) mailem. Co se nějakých nových funkcí týče, tak pokud neexistují v podobě rozšíření pro SMF tak přát si můžete cokoli, ale pokud "se to" nenaprogramuje, tak to nebude (a to vážně kapacity nemáme).

MaSo_CZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 54
Re:Oblíbené témata
« Odpověď #3 kdy: 08 Července 2012, 19:21:04 »
Konkrétně k Tvému dotazu se vyjádří někdo z administrátorů. Já jsem pro zachování současného stavu.
K tomu bookmarkování - používej xmarks.com a o záložky nepřijdeš :)

nj, ale aby se mně pokaždé otvíralo např. 50 tabů v prohlížeči, to fakt ne. Představuji si to tak, jak je to např. na abclinuxu.cz, tam mám v oblíbených min. 100 témat a aj. ...
desktop: AMD FX-8120 & CRUCIAL 8GB (kit 2x 4GB) Ballistix Tactical 1866MHz @ ASUS M5A88-V EVO: Ubuntu 12.04/64b
server:    AMD Duron@1400MHz: Debian v6

MaSo_CZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 54
Re:Oblíbené témata
« Odpověď #4 kdy: 08 Července 2012, 19:27:44 »
Můžete se přihlásit k odběru nových příspěvků (z vybraných témat) mailem. Co se nějakých nových funkcí týče, tak pokud neexistují v podobě rozšíření pro SMF tak přát si můžete cokoli, ale pokud "se to" nenaprogramuje, tak to nebude (a to vážně kapacity nemáme).

nj. to je hezké, ale pokud se líbila nějaká vychytávka a téma je starší, kde nikdo neodpovídá, např. nějaký návod, tak je lepší mít seznam seřazený/rozkaslíkovaný (BASH, C, rozlišení, ...) a jak budu něco hledat, tak ne vždy použiji vhodné klíčové slovo, které popisuje ten daný problém, atd.
Ono, pokud by byly k dispozici zdrojové kódy tohoto webu, zkusil bych se v tom na svém serveru pošťourat... A jestli by to bylo ok, tak by se to mohlo hodit i sem... :) sic nejsem PHP+MySQL guru, ale něco bych zvládl i se strýčkem google, jak budou volné chvíle... :)
desktop: AMD FX-8120 & CRUCIAL 8GB (kit 2x 4GB) Ballistix Tactical 1866MHz @ ASUS M5A88-V EVO: Ubuntu 12.04/64b
server:    AMD Duron@1400MHz: Debian v6

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.