Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Jaky WM? Xfce?  (Přečteno 10370 krát)

Xfiler

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
Jaky WM? Xfce?
« kdy: 05 Června 2006, 23:20:26 »
vidim to na Xfce ale stale jeste nevim... je tu nejaka spokojena i nespokojena osoba ktera by mi mohla sdelit svoje pocity z tohoto WM?

Jiří Fiala ml.

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 82
Jaky WM? Xfce?
« Odpověď #1 kdy: 06 Června 2006, 09:11:26 »
Citace: Xfiler
vidim to na Xfce ale stale jeste nevim... je tu nejaka spokojena i nespokojena osoba ktera by mi mohla sdelit svoje pocity z tohoto WM?
Používám oboje, Xfce je svižnější než třeba GNOME, ovšem zase na druhou stranu Gnome je přehlednější a daleko lépe se mi v něm pracuje, je třeba to vyzkoušet a potom se rozhodni sám, já zkusil zatím Xfce, Gnome a KDE, zůstávám u Gnome a Xfce používám občas.... Xfce má také dost problémový styl přidávání ikon na plochu, což se mi nezamlouvá... Jak říkám, je třeba zkusit a rozhodnout se, je to věc názoru.
Notebook Fujitsu-Siemens Lifebook 6637 C series, CPU 1GHz, 512RAM, Intel i815, 120GB HDD, DVDRW LG, Ubuntu linux HH 8.04 WM Gnome

vadimo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 891
    • Linux Tips & How to
Jaky WM? Xfce?
« Odpověď #2 kdy: 06 Června 2006, 11:22:01 »
Skús si liveCd Xubuntu.  Je tam, Xfce. Ja som na tom šiel mesiac. Ked vyšiel nový Drapper tak som sa vrátil späť. Ja som bol celkove spokojný.
Asus A6M - Ubuntu 7.10
Asus wl500b
IPBOX 200 - na ceste

Xfiler

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
Jaky WM? Xfce?
« Odpověď #3 kdy: 06 Června 2006, 14:29:32 »
no zatim sem zkousel vsechny ubuntu na WMware a prave moc mi to nepomohlo....

... asi musim zkusit real

Krígl

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 27
Jaky WM? Xfce?
« Odpověď #4 kdy: 06 Června 2006, 17:05:17 »
Tady jedna moc spokojená osoba. Xfce je svižné, pěkné a snadno ovladatelné (jen je třeba si zvyknout na pár věcí). Pokud Tě zajímá něco konkrétního, rád se podělím o zkušenosti, jen varuju, že sem dost lama.
Neutoneš dvakrát v téže řece.

Xfiler

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
Jaky WM? Xfce?
« Odpověď #5 kdy: 06 Června 2006, 17:41:13 »
Citace: Krígl
Tady jedna moc spokojená osoba. Xfce je svižné, pěkné a snadno ovladatelné (jen je třeba si zvyknout na pár věcí). Pokud Tě zajímá něco konkrétního, rád se podělím o zkušenosti, jen varuju, že sem dost lama.
napis:

Xfiler@jabber.cz
#203674492

rad pokecam, kdyztak pod i na ubuntu konferenci ubuntu@conf.netlab.cz

Libor Šedivý

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 799
    • liborse.mechenice.net
Jaky WM? Xfce?
« Odpověď #6 kdy: 08 Června 2006, 13:07:50 »
Já osobně používám Xfce. Moc mi vyhovuje. Sice jsem musel řešit nějaké problémky, ale to je v každém WM :). Gnome je na mě dost pomalé a počítač věčně "chroustá". O KDE ani nemluvím, žere tuny paměti, pro můj komp nemyslitelné :).
Ubuntu 18.04, Acer Aspire V15 Nitro Black Edition II, 16 GB

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.