Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: UFO Alien Invasion  (Přečteno 26318 krát)

gargy2002

  • Host
UFO Alien Invasion
« Odpověď #25 kdy: 21 Července 2007, 13:47:52 »
Zdravim vsechny ufonisty!
Tak jsem to nevydrzel a protoze jsem dohral verzi 2.1.1, tak jsem zabrousil na to herni forum na jejich strankach a zjistil, ze uz je testovaci beta verze 2.2.

http://mattn.ninex.info/?page=Download

Hru jsem stahnul nainstaloval a prikazem ./ufoai v adresari hry i spustil. Problem nastal, az kdyz jsem letel na misi, letadlo pristane, dam enter a objevi se cernej screen s krizem, jako zamerovacem mysi, nicmene nic jineho se nedeje. Mys reaguje, ale to je vse. Kdyz hru vypnu, vidim v terminalu hlasku failed load game.so, ale ten soubor jsem nikde nenasel(ve stare hre nebyl taky, ale po vypnuti jsem tam load game.so videl). Maji tam jeste nejaky patch(prave game.so), ale nevim, jak ho aplikovat, ma to priponu .diff.
Mam dotaz, zkousel to nekdo hrat??? Pokud ano, zda to fungovalo bez problemu(pokud to vubec nekdo rozjel, chyby ve hre nepocitam), nebo jak nainstalovat ten patch? Dekan za pripadne odpovedi, na tu hru se tesim, uz tam pujde zajmout i ufon a asi vyrabet i vznasedla, nebo tak neco...

tom.i (Duriel)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 165
    • Tomíkův BLOG
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #26 kdy: 18 Března 2008, 12:38:27 »
Cao,
vysla nova verze 2.2 tak jsem se chtel zeptat, jestli s ni mate nekdo zkusenosti, pry by se tam uz melo aj sestrelovat ufa apod. Tak se ptam jestli jsou nejaky zmeny markantni. Jinak jestli je prelozena UFOPEDIA..;-)

Diky Tom
HP 6715b, 2 GB RAM, TL-60 Turion64 X2, 2 GHz, ATI X1250, 15,4" 1680x1050, Archlinux x64

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #27 kdy: 18 Března 2008, 13:53:05 »
Cao,
vysla nova verze 2.2 tak jsem se chtel zeptat, jestli s ni mate nekdo zkusenosti, pry by se tam uz melo aj sestrelovat ufa apod. Tak se ptam jestli jsou nejaky zmeny markantni. Jinak jestli je prelozena UFOPEDIA..;-)

Diky Tom
Neporadím, ale právě stahuji - hlavně kvůli tomu, že jsem vyčetl, že už je hra částečně počeštěna. Před rokem jsem ji stáhnul, ale byla pouze v ang. a to jsem vzdal. Tak se na to kdyžtak mrknu a napísnu.

tom.i (Duriel)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 165
    • Tomíkův BLOG
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #28 kdy: 18 Března 2008, 14:19:42 »
Cao,
vysla nova verze 2.2 tak jsem se chtel zeptat, jestli s ni mate nekdo zkusenosti, pry by se tam uz melo aj sestrelovat ufa apod. Tak se ptam jestli jsou nejaky zmeny markantni. Jinak jestli je prelozena UFOPEDIA..;-)

Diky Tom
Neporadím, ale právě stahuji - hlavně kvůli tomu, že jsem vyčetl, že už je hra částečně počeštěna. Před rokem jsem ji stáhnul, ale byla pouze v ang. a to jsem vzdal. Tak se na to kdyžtak mrknu a napísnu.
Dik, budu horlive ocekavat tvoji "recenzi" :D
PS: Ja ju mam taky stahlou, ale jeste jsem ji nenainstalil, jaksi neni cas na pareni. Tak me musis navnadit :D
HP 6715b, 2 GB RAM, TL-60 Turion64 X2, 2 GHz, ATI X1250, 15,4" 1680x1050, Archlinux x64

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #29 kdy: 18 Března 2008, 15:37:47 »
No, pro mě to je bomba, jelikož prakticky vše je přeložené, tedy právě kromě UFOpedie. Ale i v ní je už něco málo v češtině. No nic moc více ti asi nepovím, jelikož tento typ hry teď hraju poprvé (a nevím jak vypadali předchozí verze hry - tedy až na tu co jsem zkusil před rokem a to komplet v angličtině). No jdu si hrát, á už jsem rozmáznul prvního cizáka. :D
Jinak instalce hry no problemo. Stáhnul jsem všech pět balíčků a naistaloval (pro jistotu) :)
Sakra, ze mě se stane ještě pařan. Začal jsem ve win na minách, vyzkoušel Oblivion a teď GLEST, REGNUM, UFO.  ;D
« Poslední změna: 18 Března 2008, 15:40:00 od luisah »

tom.i (Duriel)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 165
    • Tomíkův BLOG
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #30 kdy: 18 Března 2008, 15:58:50 »
No, pro mě to je bomba, jelikož prakticky vše je přeložené, tedy právě kromě UFOpedie. Ale i v ní je už něco málo v češtině. No nic moc více ti asi nepovím, jelikož tento typ hry teď hraju poprvé (a nevím jak vypadali předchozí verze hry - tedy až na tu co jsem zkusil před rokem a to komplet v angličtině). No jdu si hrát, á už jsem rozmáznul prvního cizáka. :D
Jinak instalce hry no problemo. Stáhnul jsem všech pět balíčků a naistaloval (pro jistotu) :)
Sakra, ze mě se stane ještě pařan. Začal jsem ve win na minách, vyzkoušel Oblivion a teď GLEST, REGNUM, UFO.  ;D
No ja prave paril skoro vsechny UFA, od DOSu az po Widle a vlastne ted aj pod Linuxama Ufo:AI, prave ta UFOPedia me stve, hrozne me bavilo cist co jsem zrovna vyzkoumal :-)
Takze zatim strileni litajiciho UFA nejde jo? Pomoci stihacky v zakladne, je to tak ze se to obevi rovnou na Zemi a nahlasi ti to misto obeveni cizacke aktivity?
Jo a este prave jakym postupem si ty baliky instalil? Praveze je jich 5 a nekde na WIKIne je napsanej postup jak to instalit jednotlive po sobe, tak se chcu zeptat jak si to instalil..;-)
Jinak Diky za echa..;-)
HP 6715b, 2 GB RAM, TL-60 Turion64 X2, 2 GHz, ATI X1250, 15,4" 1680x1050, Archlinux x64

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #31 kdy: 18 Března 2008, 16:11:20 »
Citace
Takze zatim strileni litajiciho UFA nejde jo?
To nevím.
Citace
Pomoci stihacky v zakladne, je to tak ze se to obevi rovnou na Zemi a nahlasi ti to misto obeveni cizacke aktivity?
Tomu jsem moc neporozuměl, ale pokud myslíš zda se ti zobrází kde se vyskytla cizácká aktivita na zemi tak ano.
Citace
Jo a este prave jakym postupem si ty baliky instalil? Praveze je jich 5 a nekde na WIKIne je napsanej postup jak to instalit jednotlive po sobe, tak se chcu zeptat jak si to instalil..;-)
Nejdříve jsem naistalil ufoai-data, pak ufoai, ufoai-data-music, ufoai-tools, ufoai-server.

tom.i (Duriel)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 165
    • Tomíkův BLOG
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #32 kdy: 18 Března 2008, 16:14:45 »
Citace
Takze zatim strileni litajiciho UFA nejde jo?
To nevím.
Citace
Pomoci stihacky v zakladne, je to tak ze se to obevi rovnou na Zemi a nahlasi ti to misto obeveni cizacke aktivity?
Tomu jsem moc neporozuměl, ale pokud myslíš zda se ti zobrází kde se vyskytla cizácká aktivita na zemi tak ano.
Citace
Jo a este prave jakym postupem si ty baliky instalil? Praveze je jich 5 a nekde na WIKIne je napsanej postup jak to instalit jednotlive po sobe, tak se chcu zeptat jak si to instalil..;-)
Nejdříve jsem naistalil ufoai-data, pak ufoai, ufoai-data-music, ufoai-tools, ufoai-server.

Herdek skoda :( ja myslel ze uz to tam vse supli, ja to prave hral, bylo to i pocesteny, ale nebavilo me porad jen chodit po misich a strilet ty zmetky :D a este me tam stvala ta UFOpedia no :(
Ale treba to nainstalim, uvidim...jinak dik ;-)
HP 6715b, 2 GB RAM, TL-60 Turion64 X2, 2 GHz, ATI X1250, 15,4" 1680x1050, Archlinux x64

xanathar

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
    • Free Webdirectory
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #33 kdy: 18 Března 2008, 21:52:18 »
Super Gamesa! Původní UFO Enemy Unknown a Terror from the deep byly u mne hodně vysoko na žebříčku oblíbenosti. Pozdější díly od české firmy už mne tolik nenadchly, nemělo to tu správnou štávu. Alien Invasion se zdá se vrací zpět ke kořenům a je to dobře

tom.i (Duriel)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 165
    • Tomíkův BLOG
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #34 kdy: 19 Března 2008, 16:00:48 »
Super Gamesa! Původní UFO Enemy Unknown a Terror from the deep byly u mne hodně vysoko na žebříčku oblíbenosti. Pozdější díly od české firmy už mne tolik nenadchly, nemělo to tu správnou štávu. Alien Invasion se zdá se vrací zpět ke kořenům a je to dobře
U me jednicka UFO vladla na plne care, dvojka uz se mi moc nelibila z toho duvodu ze je to pod vodou, ale byl tam poznat urcitej posun hry, ale nebylo to ono. UFO: EU RULEZZ...forever..;-)
HP 6715b, 2 GB RAM, TL-60 Turion64 X2, 2 GHz, ATI X1250, 15,4" 1680x1050, Archlinux x64

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #35 kdy: 21 Března 2008, 20:16:12 »
Strileni ve verzi 2.2 funguje!!! Jenom se musi nacpat do zbrani ve stihackach jeste munice, takze nainstalovat zbrane a pridat v tom spodnim okne munici. Jsou docela efektivni. Dokonce mi v nejake testovacce pred finalni verzi fungovalo i strileni po ufech ze zakladny(opet slusne efektivne), ale ve finalni verzi to opet neslo. Slo pouze strileni ze stihacek. Gamesa super, ale porad tam je spousta bugu, ale uz ocekavam testovacku 2.3, zatim je pouze pro widle. Taky nevim proc, ale nekdy mi neslo vyzkoumat ty ufoni materialy, potom jsem mel fungl nove stihacky a zbrane, ale to bylo v testovacce...

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #36 kdy: 26 Března 2008, 12:18:36 »
Sakra ludia, to je ina zavislacina :D
Akorat skoda ze nejde strielat zo zakladne. Ale letecky sa da strielat, akorat sa mi este nikdy nevratila stihacka domov.... Ale je to super.
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

tom.i (Duriel)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 165
    • Tomíkův BLOG
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #37 kdy: 26 Března 2008, 13:36:27 »
Sakra ludia, to je ina zavislacina :D
Akorat skoda ze nejde strielat zo zakladne. Ale letecky sa da strielat, akorat sa mi este nikdy nevratila stihacka domov.... Ale je to super.
:D jakto? sou ty UFA tak solidne nabuseny? Nebo si nestrilel :D
HP 6715b, 2 GB RAM, TL-60 Turion64 X2, 2 GHz, ATI X1250, 15,4" 1680x1050, Archlinux x64

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #38 kdy: 26 Března 2008, 13:50:19 »
Sakra ludia, to je ina zavislacina :D
Akorat skoda ze nejde strielat zo zakladne. Ale letecky sa da strielat, akorat sa mi este nikdy nevratila stihacka domov.... Ale je to super.
Pac jsem tu hral uz snad 10x, tak poradim taktiku. Na zacatku hry(nebo proste nekdy) se doporucuje sestrelit UFO-SCOUT, ale tak, at neni poskozenej. Je to pro pozdejsi vyzkum Alien-propulsion, particle beam weapon atd, ci UFA vyssich verzi, Supply, Fighter. Kdyz jsem si zalozil druhou zakladnu a nemel pojizdnou stihacku, ale postavenou obranu s raketama, tak jsem pro sestreleni UFA zadal v tom okne base 2(UFO ale bylo u te zakladny) a ono to nejak to UFO sestrelilo(zahlasilo to ale tu hlasku s interceptorem, nicmene jsem mel o 2 rakety mene a UFO bylo dole) :D
Dale doporucuju prepadavat UFA ze zalohy, takze pockat az proleti kolem zakladny a pote teprve vystartovat(musi byt ale pomalej cas). Taky se mi osvedcilo Stilleto, to sestrelilo i Harvester, ale Saracen je o nicem. Vsechny mi sestrelily ufoni.
Dulezite je vyzkoumat to UFO-Scout, na foru hry pisou, ze je to potreba, pro dalsi mozny vyzkum antimatter a podobnych ufonich materialu, protoze ziskate ufoni technologie nejen pro zbrane, ale i pro letadla a taky jsem mel v jedne verzi testovacky, kdy jsem to takhle udelal nejakej pojizdnej kram pro vojaky. Nechodili, pouze se nejak vezli... ;D
Z brneni je nejlepsi klasicky Nanocomposite armour, ale s tim vyzkoumanym UFO-scoutem atd. jsem mel nejake Powerneco brneni, to uz bylo maso..

edit: Doufam, ze nez vystartujete na UFO s tryskacem, tak si ho radne vyzbrojite!! Dopredu Shiva cannon, na levo a napravo ty rakety, jsou tam dva druhy, tak pouzivam oba a taky targeting computer a raven unit pro zamereni. Armor je tam jenom jedno, takze to je jednoduche. Taky doporucuju vyzbrojit Firebird s vojakama a jako items tam dat fuel pod, ma potom delsi dolet...
« Poslední změna: 26 Března 2008, 13:53:56 od Pepe999 »

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #39 kdy: 26 Března 2008, 18:13:45 »
Sakra ludia, to je ina zavislacina :D
Akorat skoda ze nejde strielat zo zakladne. Ale letecky sa da strielat, akorat sa mi este nikdy nevratila stihacka domov.... Ale je to super.
:D jakto? sou ty UFA tak solidne nabuseny? Nebo si nestrilel :D
Strielal som ale vzdy padlo aj moje s ufonim....
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #40 kdy: 27 Března 2008, 02:00:04 »
Sakra ludia, to je ina zavislacina :D
Akorat skoda ze nejde strielat zo zakladne. Ale letecky sa da strielat, akorat sa mi este nikdy nevratila stihacka domov.... Ale je to super.
:D jakto? sou ty UFA tak solidne nabuseny? Nebo si nestrilel :D
Strielal som ale vzdy padlo aj moje s ufonim....
Taky se mi to parkrat stalo. Nejlepsi je ho nechat preletet pres zakladnu, pokud je to dale, nema smysl se Ufem zabyvat, uleti pryc a potom ho zezadu zakerne sestrelit... ;D Harvestery nema smysl strilet, jsou uz nejake primo v misich. Taky doporucuju pozdeji stunt rod. Tim se ufon omraci a muze se zivej privezt na zakladnu... 8)

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #41 kdy: 27 Března 2008, 14:31:47 »
Tak jsem zrovna zacal zkoumat UFO-Scout. Sestrelil jsem poctive 2 UFO-Scouty, 2 UFO-Supply ship a jeden Harvester, a potom to prislo. Mise se jmenuje Revelstoke!! Je tam neposkozene UFO-Scout, takze asi musite sestrelit vice UFO, aby se tahle mise objevila, protoze to hraju znova. Minule tahle mise neprobehla, protoze jsem zacal sestrelovat UFA az v pozdejsi fazi hry.... 8)

Pongin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #42 kdy: 07 Června 2008, 11:49:30 »

---- filesystem initialization -----
Adding game dir: ./base
Added packfile ./base/0base.pk3 (5 files)
Added packfile ./base/0maps.pk3 (461 files)
Added packfile ./base/0media.pk3 (8 files)
Added packfile ./base/0models.pk3 (1231 files)
Added packfile ./base/0music.pk3 (35 files)
Added packfile ./base/0pics.pk3 (1577 files)
Added packfile ./base/0snd.pk3 (131 files)
Added packfile ./base/0ufos.pk3 (73 files)
using C:\Documents and Settings\Milan\Data aplikací\UFOAI/2.2.1/base for writing
Adding game dir: C:\Documents and Settings\Milan\Data aplikací\UFOAI/2.2.1/base
execing default.cfg
couldn't exec config.cfg
execing keys.cfg

----- network initialization -------
libcurl/7.16.4 zlib/1.2.2 initialized.

------ server initialization -------

----- console initialization -------
Console initialized.

------- video initialization -------
SDL version: 1.2.12
I: desktop depth: 32bpp
I: setting mode 6: 1024x768 (fullscreen: no)
I: got 8 bits of stencil
I: got 32 bits of depth buffer
I: got double buffer
I: got 8 bits for red
I: got 8 bits for green
I: got 8 bits for blue
GL_VENDOR: Microsoft Corporation
GL_RENDERER: GDI Generic
GL_VERSION: 1.1.0
GL_EXTENSIONS: GL_WIN_swap_hint GL_EXT_bgra GL_EXT_paletted_texture
No hardware acceleration detected

Shutdown


zdravím naistaloval sem si ufo AI 2.2.1. a při spuštění se m i ukazuje tahle chyba nevíte někdo co s tim vůbec tomu nerozumim tak jestli by ste někdo nemohl pro laika jako já sestavit návod nebo aspon poradit co s tim moc děkuju

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #43 kdy: 07 Června 2008, 13:20:51 »
No hardware acceleration detected
Funguje ti 3D??
Zadej do terminalu:
Kód: [Vybrat]
glxinfo | grep direct
Musi se vypsat Yes!
Muzes jeste zkusit "kolecka"..
Kód: [Vybrat]
glxgearsHod sem potom co mas za kartu a jestli ta 3D akcelerace funguje..

Pongin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #44 kdy: 08 Června 2008, 00:24:01 »
mam integrovanou grafarnu!!!nic special!!a nevim jestli mi funguje 3d ani netusim proc a ani nevim kam mam napsat to co si my rek!!sem uplnej pocitacovej laik umim akorat serfovat po internetu a naistavlovat a spustit programy víc toho nezvladam!!!nemel sem prachy tak sem az do 18 byl bez PC!!a ted mam tuhle shitku no ale kdyz sem se koukal na pozadavky tyhle hry tak je muj pc splnoval, hral sem na tom svym uz i mafii, CT,UT, a  ani u jednoho sem s tim problemy nemel tak nevim!!fakt nevim co s tou hrou!!skus mi nejak poradit abych to pochopil dík

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #45 kdy: 08 Června 2008, 12:31:51 »
mam integrovanou grafarnu!!!nic special!!a nevim jestli mi funguje 3d ani netusim proc a ani nevim kam mam napsat to co si my rek!!sem uplnej pocitacovej laik umim akorat serfovat po internetu a naistavlovat a spustit programy víc toho nezvladam!!!nemel sem prachy tak sem az do 18 byl bez PC!!a ted mam tuhle shitku no ale kdyz sem se koukal na pozadavky tyhle hry tak je muj pc splnoval, hral sem na tom svym uz i mafii, CT,UT, a  ani u jednoho sem s tim problemy nemel tak nevim!!fakt nevim co s tou hrou!!skus mi nejak poradit abych to pochopil dík
Hod sem co mas za system a grafickou kartu...
Tohle se zadava do terminalu, ten je v aplikacich/prislusenstvi..

Czario

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 639
  • skill :: passive-llama
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #46 kdy: 10 Června 2008, 11:16:20 »
Tak co UFOisti? Kam se ta hra až dstala, koukám, že u píšete, že už se dají sestřelovat nepřátelské stroje.. Už se dá hra i dokončit, má nějaký cíl?

Nebyla by stručná recenze co tam ještě není a jaké chybky tam jsou, aby se jim lidi mohli vyhnout? (já vim, že sem to hrál hrozně dlouho, než sem přišel nato, že pořád nemůžu nic sestřelit. :-))

8472

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Zivot je ako rebrik do kurina, kratky a osraty ...
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #47 kdy: 04 Července 2008, 20:27:35 »
hm, mam dost zvlastny problemik ludkovia, objavil som ze existuje ufo i pre tuto nasu platformu, a tak som sa do toho pustil, nainstaloval na HH posledny release 2.2.1 (nie vyvojovy verziu).

je to celkom fajn, uz som sa v tom ako tak rozbehal, akurat som od zaciatku narazil na jeden problemik, a to konkretne ze ked hram a hram, tak prejde povedzme jeden herny rok, tak v hre prestane akakolvek nepriatelska aktivita. ziadne ufa, ziadne nahodne objavenia typu: terorizuju mesto a pod. , absolutne nic.
vyskumy mam vsetky ukoncene, niet dalej co objavovat ked niet mimozemstanov, vyrabat v dielni v pohode mozem, ale k comu to ked to neni kde pouzit a tak.
najprv som si myslel, ked som to prvy krat skusal, ci to nie je nejake obmedzenie najlahsej urovne na ktorej som zacinal a skusal ako tam veci funguju.
teda som potom skusil tazsiu uroven, a po cca tom hernom roku znova rovnaka vec, ziadny nepriatelia, ziadne ufo, ziadne terorizacie miest a pod.

co to sakra je? nechal som takto hru bezat povedzme dalsie 2-3 roky, ci nahodou nieco neskor nevyskoci, a nic!
nemate niekto ponatia co to je za blbost?

Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.

8472

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Zivot je ako rebrik do kurina, kratky a osraty ...
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #48 kdy: 04 Července 2008, 21:13:53 »
hm, tak podla toho co som sa docital, tak to bude asi normalna funkcia, vypada to tak ze hra este nie je natolko hotova aby sa dalo pokracovat dalej. po jednom roku to skonci nech sa clovek snazi ako moc chce.
skoda.

http://ufoai.ninex.info/forum/index.php?topic=2663.0
http://ufoai.ninex.info/forum/index.php?topic=2364.0
Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: UFO Alien Invasion
« Odpověď #49 kdy: 04 Července 2008, 22:26:25 »
hm, tak podla toho co som sa docital, tak to bude asi normalna funkcia, vypada to tak ze hra este nie je natolko hotova aby sa dalo pokracovat dalej. po jednom roku to skonci nech sa clovek snazi ako moc chce.
skoda.

http://ufoai.ninex.info/forum/index.php?topic=2663.0
http://ufoai.ninex.info/forum/index.php?topic=2364.0
Neco je mozna spatne. Nekdy se mi stalo, ze proste prestala veskera aktivita(oznamila se mise a nikde na mape nebyla), ale vedel jsem, ze jeste neni konec, takze je nekde chyba. Rekl bych, ze by to mohl byt bug. Ta verze 2.2.1 a vpodstate vsechny verze konci misi v Africe(nazev jsem zapomnel), kde vetrelci rozsirujou nejakej virus bo co. Je tam nejaka materska lod(nikdy predtim podobna nebyla) a tak 9-10 nasranejch vetrelcu. Musis vsechny vymlatit a ukoncit misi. Po par hodinach v Geoscape(zeme) naskoci obrazovka s credit, takze autori atd...
Pokud jsi tuhle obrazovku nevidel, neni konec hry a vrat se do posledniho, nebo predposledniho save a zkus pokracovat znova..
Kdyz ale credit projde, tak to pak pokracuje jako normalni hra, akorat bez ufoni aktivity, to je pravda.. :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.