Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problem po aktualizaci  (Přečteno 2376 krát)

Pedro06

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Problem po aktualizaci
« kdy: 13 Února 2008, 20:01:00 »
Zdravim,
potreboval bych poradit. Mam Ubuntu 7.04. Stahl a nainstaloval sem na svuj PC aktualizace(neprechazel sem na novou verzi)  a pak to po me chtelo restart. Po restartu mi to automaticky spustil memtest. Kdyz sem se pak dostal do GRUBu, tak tam nevidim zadny system, i kdyz na disku asi je. Nevite nekdo co s tim.

Martin Tesárek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
    • Muj maly blog o ubuntu
Re: Problem po aktualizaci
« Odpověď #1 kdy: 14 Února 2008, 00:04:42 »
Zdravim vsechny mam teda mel jsem nainstalovanou verzi 7.1 a po aktualizaci a naslednem restartu jsem mohl zacit od zacatku jaksi se mi lin. nerozbehl jelikoz jsem zacatecnik v linuxu tak se odeme bohuzel vic nedozvite
jedine co se da popsat je cerna obrazovka s blikajicim podtrzitkem dal jsem se nedostal
AMD X3 8450+ , Nvidia 8600GTS Diamond/512, RAM 2024/800, HDD 120GB Sata1, 320GB Sata2, 500GB Sata2  Ubuntu 9.04

Marvn

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 627
  • Take it easy :)
Re: Problem po aktualizaci
« Odpověď #2 kdy: 14 Února 2008, 18:46:26 »
Zdravim,
potreboval bych poradit. Mam Ubuntu 7.04. Stahl a nainstaloval sem na svuj PC aktualizace(neprechazel sem na novou verzi)  a pak to po me chtelo restart. Po restartu mi to automaticky spustil memtest. Kdyz sem se pak dostal do GRUBu, tak tam nevidim zadny system, i kdyz na disku asi je. Nevite nekdo co s tim.
mno...zkuste nabootovat z liveCD a postupovat podle tohoto navodu
Arch Linux x64 (KDE) | KISS  :-*
"Ignorance isn't stupidity, but choosing to remain ignorant is."

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.