Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: WoW warlords of draenor - rozmazaný launcher  (Přečteno 3204 krát)

whiterabbit

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
WoW warlords of draenor - rozmazaný launcher
« kdy: 11 Května 2015, 00:02:08 »
Dobrý den chtěl bych se zeptat, jak mám zprovoznit battle.net (poté world of warcraft bych snad nějak zprovoznil pokud by to zase nedělalo nějaké grafické chyby) Normálně jsem postupoval podle návodu, co je na wiki.ubuntu.cz, jak spustit World of Warcraft. Battle.net nainstaluji bez problémů, přihlásím se a chci zapnout přímo battle.net. A hodí to v trošku graficky špatném zobrazení viz. screen. První to házelo ještě error, který jsem si našel a fixnul, bohužel grafické zobrazení viz. screen se nezměnilo. Prosím o jakoukoliv pomoc.. Pokud to tu někdy bylo tak se velice omlouvám, ale problém se špatně zobrazením grafického rozhraní battle.netu (Po fixnutí erroru) jsem nenašel. Děkuji

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Re:WoW warlords of draenor - rozmazaný launcher
« Odpověď #1 kdy: 11 Května 2015, 12:01:37 »
Zkus odinstalovat stabilní wine a nahradit jej testovací verzí, kde Battle.net jede:
Kód: [Vybrat]
sudo apt-get remove wine1.6
sudo apt-add-repository ppa:ubuntu-wine/ppa
sudo apt-get update
sudo apt-get install wine1.7

Návod na wiki opravím, kdysi to takto fungovalo, dokud nevyšla nová verze Battle.net klienta.
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

whiterabbit

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re:WoW warlords of draenor - rozmazaný launcher
« Odpověď #2 kdy: 11 Května 2015, 19:09:10 »
Zkus odinstalovat stabilní wine a nahradit jej testovací verzí, kde Battle.net jede:
Kód: [Vybrat]
sudo apt-get remove wine1.6
sudo apt-add-repository ppa:ubuntu-wine/ppa
sudo apt-get update
sudo apt-get install wine1.7

Návod na wiki opravím, kdysi to takto fungovalo, dokud nevyšla nová verze Battle.net klienta.

Předem bych chtěl  poděkovat za odpověď; tohle mi nepomohlo, ale našel jsem příkaz do terminálu, který mi spustil battle net tak, jak má:
Kód: [Vybrat]
LIBGL_ALWAYS_SOFTWARE=1 wine ~/.wine/drive_c/Program*/Battle.net/"Battle.net Launcher.exe"
Mám dvě grafické karty od intelu integrovanou a tu hlavní Ati Readon HD 7550M/75570M/7650M a nevím zda wow pracuje na mé Ati kartě nebo té integrované.. Ale snad na té Ati. Jde mi hlavně o to, aby tam byla ta Ati při spuštění wow, aby se dalo normálně hrát.
Kdybys věděl, jak bych mohl zoptimalizovat hraní pro výkon, napiš mi to, prosím sem, budu rád.

Jinak omlouvám se za takové hloupé dotazy, jsem začátečník a příliš tomu nerozumím.

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Re:WoW warlords of draenor - rozmazaný launcher
« Odpověď #3 kdy: 11 Května 2015, 19:49:04 »
Kód: [Vybrat]
LIBGL_ALWAYS_SOFTWARE=1s tímto příkazem se bude vše vykreslovat na procesoru (tzn. výsledkem budou jen FPS < 10 ve hře).  Vím, že se potíže s Battle.net klientem řešily - pomohly by pravděpodobně nové ovladače, ale tam zase hrozí spousta jiných problémů (povýšení na poslední Ubuntu bych se raději vyhnul).

Nevím, jaká je výchozí složka, kde se instaluje WoW, ale zkus jej spustit bez Battle.netu, jestli je v program files, tak by mohlo fungovat tohle:
Kód: [Vybrat]
wine ~/.wine/drive_c/Program*/"World of Warcraft"/WoW.exe
Co se týká kombinace Intel + AMD grafik na Linuxu, tak to bude problém. Pravděpodobně se to bude vykreslovat na integrované. Potom, co rozchodíme WoW založ nové téma, kde se snad podaří přepínání grafik vyřešit.
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.