Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Aplikace Videa (Přehrávač filmů)  (Přečteno 2057 krát)

Tomass

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 159
Aplikace Videa (Přehrávač filmů)
« kdy: 18 Června 2016, 21:37:03 »
Ahoj, tak jsem nainstaloval Ubuntu 16.04 a v rámci možností běží jak má (grafika nějaká starší ATI, takže to není stoprocentní a ani nikdy nebylo).
 Ale mám problém s programem Videa, v minulých vydáních Ubuntu jsem si mohl velikost okna s videem upravit dle libosti, ale teď při zmenšování okna to od určité velikosti již zmenšovat nejde. Nevíte někdo co s tím.  takhle si nemůžu v rohu monitoru v malém okně pouštět klipy. Díky.

DoubyCz

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
  • Douby.cz
    • Douby.cz
Re:Aplikace Videa (Přehrávač filmů)
« Odpověď #1 kdy: 20 Června 2016, 09:13:34 »
Ta minimální velikost okna je tam zřejmě kvůli ovládacímu panelu přehrávače, který má určitou minimální šířku. nevím zda toto chování jde nějak ovlivnit ale pokud ano, nepřišel zatím na to jak, je pravda že pri dalším zmenšování už by ovládací panel nemohl být viditelný celý, což by z uživatelského pohledu zřejmě nebylo dobře.

Pokud však přesto chcete mít okno přehrávaného videa menší než vám výchozí přehrávač umožňuje můžete použít místo něj přímo z oficiálního katalogu softwaru přehrávač MPV. Který umožňují měnit velikost okna bez omezení, a také bez ohledu na vizuální dostupnost ovládacích prvků.
Douby.cz

Tomass

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 159
Re:Aplikace Videa (Přehrávač filmů)
« Odpověď #2 kdy: 20 Června 2016, 14:16:43 »
Díky za odpověď, až budu u dotyčného PC, tak MPV vyzkouším,

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.