Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Blog Ubuntu -- Správa "projektů" české komunity Ubuntu

Novinky: Děkujeme všem návštěvníkům fóra, kteří ochotně radí ostatním. Vaše práce je velmi potřebná a vážíme si jí.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - ToMáš Marný

Stran: [1]
1
Dá se snadno přesměrovat starý odkaz vyhledávání na fóru http://forum.ubuntu.cz/search.php? Našel jsem teď na něj odkaz ze stránky http://wiki.ubuntu.cz/pomoc (už opraveno). A zřejmě bude po fóru, wiki a jinde takových odkazů víc. Díky.

2
Zdravím!

Stránka Konferenční místnost na Jabberu se nezobrazuje. Asi nějaká chyba formátování. Mohl by se na to prosím podívat někdo s lepší znalostí syntaxe DokuWiki než mám já?

Na stránku se odkazuje třeba i ze stránky http://wiki.ubuntu.cz/pomoc, která se odkazuje přímo z hlavní stránky a radí nováčkům, kde můžou najít pomoc...

Děkuji. ;)

3
Wiki / Text "Tento návod je určen pro nejnovější vydání"...
« kdy: 18 Květen 2013, 14:50:31 »
Zdravím!

Navrhuji nepsat ke článkům na wiki formulaci "Tento návod je určen pro nejnovější vydání XYZ", ale pouze "Tento návod je určen pro vydání XYZ". Protože pak vznikají na wiki perly, jako je text "Tento návod je určen pro nejnovější vydání Ubuntu 9.10 Karmic Koala", což je v květnu roku 2013 poněkud úsměvné. :)

Taky tímto opatřením nevzniká nutnost text aktualizovat...

Ukázka: http://wiki.ubuntu.cz/Instalace/AlternateCD

Podobných výskytů je víc...

Stran: [1]