Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Blog Ubuntu -- Správa "projektů" české komunity Ubuntu

Novinky: Děkujeme všem návštěvníkům fóra, kteří ochotně radí ostatním. Vaše práce je velmi potřebná a vážíme si jí.

Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 8 9 [10]
91
Multimedia, foto, video, zvuk / Re:Midi Editor - missing shared library
« Poslední příspěvek od juwa2 kdy 13 Srpen 2017, 22:18:27 »
1. Máš to pochybně nainstalované.
2. Používáš nestabilní distro (non LTS)
Nabootuj live 14.04 nebo 16.04 a zkus to nainstalovat tam - poběží to bez chyby....
92
« Poslední příspěvek od feri777 kdy 13 Srpen 2017, 16:59:47 »
Citace
Pokud spustíš Midieditor v Terminálu, vypíše chybové hlášení. Podle toho co ještě v systému chybí, budeš to muset poshánět a doinstalovat ručně.
Já jsem nainstaloval na zkoušku přes Gdebi, bylo doinstalováno 51 dodatečných balíků a Midieditor normálně běží (U 14.04.5  64bit).
Nemáš náhodou 32bit OS ?

Nie, mám Ubuntu gnome 17.04 64bit. Ono program aj mne spustí ale skús vložiť nejakú midi stopu a skús prehrať... po stlačení tlačidla play spadne program. Nemusíš ani tú stopu vkladať proste stlačím play a padne z vyššie spomínanou chybou.
93
« Poslední příspěvek od juwa2 kdy 13 Srpen 2017, 15:57:53 »
Stalo sa a rovnaký problém...  :-\
Pokud spustíš Midieditor v Terminálu, vypíše chybové hlášení. Podle toho co ještě v systému chybí, budeš to muset poshánět a doinstalovat ručně.
Já jsem nainstaloval na zkoušku přes Gdebi, bylo doinstalováno 51 dodatečných balíků a Midieditor normálně běží (U 14.04.5  64bit).
Nemáš náhodou 32bit OS ?
94
« Poslední příspěvek od feri777 kdy 13 Srpen 2017, 15:43:48 »
Stalo sa a rovnaký problém...  :-\
95
« Poslední příspěvek od juwa2 kdy 13 Srpen 2017, 15:41:08 »
No tak to nainstaluj (nebo reinstaluj) v Gdebi.
96
« Poslední příspěvek od feri777 kdy 13 Srpen 2017, 15:23:41 »
Pokud něco instaluješ odjinud než z ofiko repozitářů, musíš se postarat o nainstalování všech závislostí.
Nainstaluj to pomocí Gdebi - pokusí se závislosti doinstalovat, pokud jsou v aktuálně přidaných zdrojích.
Jinak si budeš muset závislosti poshánět a doinstalovat pěkně ručně - někdy se to podaří, někdy to končí ve slepé uličce...
Pokud Gdebi nemáš, nainstaluj
Kód: [Vybrat]
sudo apt-get install gdebiAž stažený balík midieditoru v Gdebi otevřeš (jako jsem to zkusil já), zjistíš, že je třeba doinstalovat 51 závislostí!
Takže klikni na "Nainstalovat balík" a Gdebi už to vyřeší...

Píše mi že sú všetky závislosti splnené... v tom GDebi
97
« Poslední příspěvek od juwa2 kdy 13 Srpen 2017, 15:09:00 »
Pokud něco instaluješ odjinud než z ofiko repozitářů, musíš se postarat o nainstalování všech závislostí.
Nainstaluj to pomocí Gdebi - pokusí se závislosti doinstalovat, pokud jsou v aktuálně přidaných zdrojích.
Jinak si budeš muset závislosti poshánět a doinstalovat pěkně ručně - někdy se to podaří, někdy to končí ve slepé uličce...
Pokud Gdebi nemáš, nainstaluj
sudo apt-get install gdebiAž stažený balík midieditoru v Gdebi otevřeš (jako jsem to zkusil já), zjistíš, že je třeba doinstalovat 51 závislostí!
Takže klikni na "Nainstalovat balík" a Gdebi už to vyřeší...
98
« Poslední příspěvek od feri777 kdy 13 Srpen 2017, 13:57:14 »
Tak vyriešil som to že som premenoval a presunul.

/usr/lib/x86_64-linux-gnu/libsfml-audio.so.2.4 -> /usr/lib/libsfml-audio.so.2

Program sa spustí ale nefunguje ako má  :-\ pri spustení midi sa zvuk neprehráva a pri zapnutí metronomu padne aplikácia .
Pri zapnutí vyhodí: (mám gnome)
Gtk-Message: Failed to load module "unity-gtk-module"

Pri zapnutí mteronómu a stlačenia Play, program spadne s touto hláškou:
Warning: no TimeSignatureEvent detected at tick 0. Adding default value.
/usr/lib/midieditor/MidiEditor: symbol lookup error: /usr/lib/midieditor/MidiEditor: undefined symbol: _ZN2sf11SoundBuffer12loadFromFileERKSs
99
Multimedia, foto, video, zvuk / Midi Editor - missing shared library
« Poslední příspěvek od feri777 kdy 13 Srpen 2017, 13:25:37 »
Nainštaloval som si program Midi Editor http://midieditor.sourceforge.net/ a nejde spustiť. Pri spustení z terminálu vypíše:
/usr/lib/midieditor/MidiEditor: error while loading shared libraries: libsfml-audio.so.2: cannot open shared object file: No such file or directory
pritom libsfml-audio.so.2 mám z balíčku libsfml-dev. Nevie mi niekto prosím poradiť ako rozbehnúť tento program?
100
Internet a sítě / Re:Nejde se mi připojit k WiFi
« Poslední příspěvek od juwa2 kdy 13 Srpen 2017, 11:54:25 »
Co se týče jiných distribucí tak nevím, jestli budou tak dobré jako linux Ubuntu... No a co se týče té výměny broadcomu, tak já tam mohu vyndat maximálně baterku a to i tu s obtíží
Tak nedělej nic a breč dál... :(
Stran: 1 ... 8 9 [10]