Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Evolution  (Přečteno 2042 krát)

Profesorx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 53
    • http://profesorx12.blogspot.com
Evolution
« kdy: 30 Října 2007, 12:12:48 »
Nevite zda-li se da v Evolution zapnout aby si pamatol adresy na ktere jsem jiz posilal emaily napr jako to umi Outlook nebo Thunderbird?
Docela me zklamalo ze si nepamatuje Evolution pri vkladani priloh posledni otevrenou slozku :-( Je to dost zasadni problem kdyz mate 7 priloh ulozenych nekde "vzadu" na disku to se clovek uklika.

dumi

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1152
Re: Evolution
« Odpověď #1 kdy: 30 Října 2007, 12:36:27 »
Nevite zda-li se da v Evolution zapnout aby si pamatol adresy na ktere jsem jiz posilal emaily napr jako to umi Outlook nebo Thunderbird?
ak sa nemýlim, tak sa to nastavuje v upraviť → predvoľby → nastavenie pošty → automatické kontakty a tam označiť ten prvý checkbox (automatically create entries...)
Docela me zklamalo ze si nepamatuje Evolution pri vkladani priloh posledni otevrenou slozku :-( Je to dost zasadni problem kdyz mate 7 priloh ulozenych nekde "vzadu" na disku to se clovek uklika.
ak chcete viac príloh z jednej zložky vložiť do mailu, tak pri ich označovaní majte stlačené ctrl. okrem toho možete pridať nedávno otvorený súbor tak, že dáte priložiť → naposledy použité (v ľavom paneli) alebo môžte použiť hľadať (v tom istom paneli). nie je to presne to čo ste chceli, ale verím, že sme sa priblížili :).
AMD Sempron 2500+, GF 5200FX, 1,5GB RAM, Ubuntu 8.04

strawberry

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 97
Re: Evolution
« Odpověď #2 kdy: 30 Prosince 2007, 22:15:06 »
chci se este zeptat ohledne evolutionA možná to tady už bylo ale když zadám heslo a stahuje se poša vyskočí mi tato chyba 
Citace
Chyba při vykonání operace. Nemohu najít počítač:smtp.centrum.cz:Name of service not know
nevim co stim už dělat:-(děkuji za rychlou odpověd

pavolzetor

  • Host
Re: Evolution
« Odpověď #3 kdy: 31 Prosince 2007, 19:54:16 »
asi mas zlu adresu

ornet

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re: Evolution
« Odpověď #4 kdy: 04 Ledna 2008, 07:25:30 »
chci se este zeptat ohledne evolutionA možná to tady už bylo ale když zadám heslo a stahuje se poša vyskočí mi tato chyba 
Citace
Chyba při vykonání operace. Nemohu najít počítač:smtp.centrum.cz:Name of service not know
nevim co stim už dělat:-(děkuji za rychlou odpověd
Zkuste použít SMTP server vašeho poskytovatele připojení k internetu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.