Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pidgin vyskakovacie okna (pop-up windows)  (Přečteno 2693 krát)

ZERO55

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
Pidgin vyskakovacie okna (pop-up windows)
« kdy: 09 Ledna 2008, 14:04:53 »
Zaujmalo by ma ci sa da v Pidginu niako nastavit aby pri prijatej sprave vyskocilo niake okno podobne ako je to v ICQ alebo QIP...??.alebo ktory program na Linux to dokaze...dakujem
« Poslední změna: 09 Ledna 2008, 15:02:11 od Anna Taliánová »
Prestigio Nobile 157 - ubuntu 10.04 + winxp
Asus eee 1005P - win xp + ubuntu 11.04

slashsbluesball

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 160
Re: PIDGIN vyskakovacie okna
« Odpověď #1 kdy: 09 Ledna 2008, 14:44:12 »
zkus se prohrabat v Tools > Plugins ... mozna se to jmenuje Buddy State Notification, ale nejsem si jisty, nezkousel jsem. ja pouzivam Message Notification ;) a to mi staci
Desktop: MSI 848P Neo-V, Intel Pentium 4 CPU 2,80GHz, 1024 MB Ram, ATI Radeon 9200 128MB, OS: Gentoo 2007.0 :-), Win XP
Laptop: HP nc6120, Intel Pentium M Dothan CPU 1,86GHz, 1024 MB Ram, Intel GMA 900 128MB sdíl., OS: Ubuntu 7.10GG

anicka

  • Host
Re: Pidgin vyskakovacie okna (pop-up windows)
« Odpověď #2 kdy: 09 Ledna 2008, 15:11:18 »
U Pidgina mám zatím tu zkušenost, že když mi někdo napíše zprávu, tak ikonka Pidginu nahoře na hlavním panelu zoranžoví (ale používám Pidgin krátce).

Gajim vám na několik vteřin ukáže v pravém dolním rohu obsah zprávy společně s odesílatelem, když vám někdo napíše zprávu (kdokoliv). Dále pokud někdo Vám známý (máte ho v kontakt listu čili rosteru) začne soukromou IM konverzaci s Vámi, tak v případě, že odesílatele máte ve svém rosteru, zobrazí se u jeho jména točící se hvězdička :-) a tak snadno zjistíte, kdo Vám z Vašeho rosteru píše. (platí to i v případě, že jste/jste byl offline!)

Doplnila jsem název tématu. Děkuji za pochopení. :-)

existpierre

  • Host
Re: Pidgin vyskakovacie okna (pop-up windows)
« Odpověď #3 kdy: 09 Ledna 2008, 15:57:13 »
Citace
Zaujmalo by ma ci sa da v Pidginu niako nastavit aby pri prijatej sprave vyskocilo niake okno podobne ako je to v ICQ alebo QIP...??.alebo ktory program na Linux to dokaze...dakujem

Na to sluzi plugin Guifications

http://developer.pidgin.im/wiki/ThirdPartyPlugins

Da sa tam nastavit vsetko podobne ako je na QIP/ICQ6
« Poslední změna: 09 Ledna 2008, 19:28:07 od Anna Taliánová »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.