Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zatizeni Xorg pri odpojeni site  (Přečteno 1315 krát)

Honza Havelka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Zatizeni Xorg pri odpojeni site
« kdy: 11 Ledna 2008, 01:02:38 »
Hey folks,
tak už sem rezignoval na všechno hledaní na webu a nezbývá než se zaptat na foru.
Problém mám na noťasu HP NX6110 s ubuntu 7.10, když odpojim siťovej kabel za chodu systemu, tak mi pravidelně tak po patnácti vteřinách vyleti procesor zhruba na 60% a zase spadne ... dělá to takový výkonový špičky... jakoby systém hledal ten kabel a dycky kvůli tomu vytižil procesor... zajimavý ale je, ze ten výkon zbaští Xorg... používám normalně Network managera, tak by mi přišlo logicky, že si ten procesor vybere on...
dělá to hlavně při spuštěném videu... normálně bych se na to vykašlal, ale když človek kouká na film a on se mu každých patnáct vteřin trhne tak je to dosti iritujicí...
Má někdo ponětí co by tomu mohlo být  :-[ ? Pěkně prosím, smutně koukám...

Honza Havelka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: Zatizeni Xorg pri odpojeni site
« Odpověď #1 kdy: 11 Ledna 2008, 11:44:44 »
jj, taky si myslim ze to bude tim... ale vypnout rozhrani mi neprijde jako spravny reseni... navic... to dela jenom nekdy... jako by zalezelo na postaveni planet... jedine co pomuze je restart... mam trochu pocit ze je mozna chyba v xkach... uz se mi stalo ze sem odpojil kabel a vsechno bylo v pohode.... potom sem zavrel notas a kdyz sem ho otevrel.... delalo to zase...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.