Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problem so zvukom a TV  (Přečteno 3221 krát)

xRiCky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 20
  • Linux RULEZ!
Problem so zvukom a TV
« kdy: 13 Ledna 2008, 18:01:40 »
Cauko, no problem so zvukom nastal ked som nainstaloval ovladace pre graficku kartu GF FX5500 (myslim ze to boli legacy ovladace). Ovladace som instaloval podla nejakeho navodu tu na fore lebo som potreboval vyriesit problem s frekvenciou monitora ktoru som nakoniec uspesne nastavil. Ale prestal fungovat zvuk. Ked spustim video alebo mp3 alebo prosto ani pri starte Ubuntu 7.10 GG mi neprehraje zvucku. Kupodivu ked zapnem TV time tak tam mi zvuk z telky ide. Skusal som menit vystupy a nic. A s TV mam dalsi problem. Mam kartu Leadtek WinFast TV2000XP Deluxe a potreboval by som poradit so softom. Lebo TV Time je dost slaby a MythTV mi nejako neffunguje. Prosto potreboval by som co najlepsi soft pre tuto kartu + poradte mi niekto ako rozbehat dialkove ovladanie k tejto Tv karte. Dakujem
Intel Pentium D 915@2.8 GHz, MB ASRock 775Dual-VSTA, 2x1 GB RAM (DualChannel) Kingston DDR2-667 MHz, GeForce FX 5500 128 MB, HDD Maxtor 250 GB (IDE), TV Card Leadtek WinFast TV2000XP Deluxe, Webcam Genius LooK 313 Media, 19"CRT Hansol 930D, Repro Creative SBS 350 (2.1), Mys Genius NetScrool+ Superior, LG DVD-RW, LG DVD-ROM, Dualboot - Ubuntu 7.10 GG (EN) / Vista Ultimate 32Bit (EN)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.