Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problem se sambou - > prideluje bit "systemovy soubor"  (Přečteno 3210 krát)

Radius

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 143
    • CZT
Problem se sambou - > prideluje bit "systemovy soubor"
« kdy: 23 Února 2008, 13:14:54 »
Caute lidi, mam takovy problem, zezacatku jsem si ho nevsimal ani, ale v Total commanderu jsem parkrat zahlid, ze maj nejaky soubory jiny ikony nez maj mit, tak jsem myslel, ze si linux dava na ty soubory treba casovou znacku a tim padem to je pro win nesrozumitelne. Jenze pak jsem si daval pisnicky do prehravace a kdyz jsem to pak otevrel u kamose (pres explorera), tak tam byly jen 2 (a to ty s normalni ikonou), ale pritom v prehravaci hrajou vsechny, prisel jsem domu, otevrel Totam CMD a soubory tam byly, tak jsem chvili patral a pak jsem zjistil, ze asi samba nekterejm nakopirovanejm souborum (nemam to presne zjisteny jak to funguje) prideluje bit "systemovy soubor" a XP tyto soubory pak nezobrazuje, jedine se zaplou volbou zobrazit i systemove soubory a samozrejme v Total CMD mam tuto volbu zaplou, ale dava jim to jiny ikony, co s tim? Pouzivam webmina a nikde jsem volbu u samby ohledne systemoveho bitu nevidel :(


Xubuntu 7.10  - > Win XP (mozna to dela i obracene, nemam zjisteno)
samba 3.0.26a-1ubuntu2.3
samba-common 3.0.26a-1ubuntu2.3

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.