Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: 9.10 a problem se zvukem po probuzeni z uspani  (Přečteno 4073 krát)

h4k4cek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 13
9.10 a problem se zvukem po probuzeni z uspani
« kdy: 08 Prosince 2009, 10:33:20 »
Ahoj,

mam problem s uspanim (do RAM nebo HDD, chova se stejne) v 9.10. Jde o to, ze po probuzeni nefunguje zvuk, ikona zvuku se v panelu normalne zobrazuje. 2x mi pomohlo (zde vyhledano) pouziti alsa force-reload; nicmene ted jiz ne. V 9.04 a starsich vse fungovalo bez problemu. V gstreamer-properities jsem zkousel pouzit vsechny dostupne volby, zadny uspech. Jedinym resenim je restart. Po restartu se veskere GUI nastaveni nezmeni od stavu, kdy to nefunguje. Zvukova karta je AD198x Analog v notebooku FSC Amilo Pro V2060.

Dekuji predem za rady,

Jakub

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re: 9.10 a problem se zvukem po probuzeni z uspani
« Odpověď #1 kdy: 08 Prosince 2009, 11:06:34 »
No, mě pomáhá otevřít vlastnosti zvuku a jen přepnout a zase zpět HW zařízení. Jako je třeba 4.1 na 5.1 a zpět. Ale jak to udělat pořádně nevím... :/

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

h4k4cek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 13
Re: 9.10 a problem se zvukem po probuzeni z uspani
« Odpověď #2 kdy: 09 Prosince 2009, 20:49:32 »
tohle mi bohuzel nepomaha... urcite to musi jit nejak spravit, zda se, jakoby to bylo proste ztlumene, nicmene vsude hlasitosti OK, v alsa-mixer taky nastaveno vse na vysokou hlasitost a porad nic. Zacina me to stvat a oziva ve me myslenka instalace 9.04.. coz se mi ale jinak moc nechce, s 9.10 se mi dela dobre. Kdyby nekdo vedel, dejte prosim vedet.

Diky,

Jakub

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.