Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pomaly start Session, zmenseny workspace switcher, SVG ikony  (Přečteno 1019 krát)

kremso

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 117
Ahojte,
mam hned viac problemov naraz:

1. Pomaly startuje network manager. Ma zaznam v session (System->Preferences->Session). Pri startovani sa zobrazi splash, vsetko nabehne ako ma (az na nm), ale splash tam zostane. Asi po 4 minutach zabzuci disk a objavi sa ikonka Network Managera a zmizne splash. Myslel som si ze chyba je v NM.

Vcera som nainstaloval Gnome Panel a tiez som ho pridal do session. Kedze sa vsak spustal az po NM musel by som nanho 4 min. cakat. Tak som docasne v session NM zablokoval (klikol som na disable). Situacia sa opakovala.

2. Zmensila sa mi sirka appletu workspace switcher, vyska zostala rovnaka. Kedze worskpace ma v applete zachovany pomer stran zmensila sa jeho sirka a aj jeho vyska. Sirka sa prisposobila, ale vyska je (vzhladom na zachovany pomer) asi do polovice appletu.

3. Spolu s vyssie spominanym gnome panelom boli dodane svg ikony, funguju iba niektore, vacsina sa javi iba ako prazdne.
Mimochodom nedaju sa niekde stiahnut SVG ikony aplikacii? Nieco som nasiel ale neboli to ikony aplikacii.

Dakujem za pomoc
« Poslední změna: 23 Srpna 2010, 23:59:52 od Anna Taliánová »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.