Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: po upgradu na 11.10 data nenalezena [vyřešeno]  (Přečteno 746 krát)

kkarlosos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
po upgradu na 11.10 data nenalezena [vyřešeno]
« kdy: 17 Října 2011, 19:02:57 »
Dobrý den,

mám problém, který nastal při přechod z verze 10.10 na 11.10. Jelikož při normálním povýšení se vyskytovala hláška se softwarem třetích stran, upgrade jsem provedl klasicky se stažením iso obrazu přes cd. Samozřejmě jsem dal instalovat systém, ale se zachováním dat. Instalace proběhla a při spouštění se objevila obrazovka s kontrolou disku, vše proběhlo. Nyní když systém spustím, nemám tam žádná svoje data. Zkusil jsem nabootavat z cd a dal jsem jen volbu vyzkoušet a data také nevidím.

Prosím je nějaký nástroj, abych zjistil jestli někde ty data na disku jsou a pouze by pomohl reinstal systému, či jsem o ně nějakým způsobem přišel? Všem předem děkuji moc za rady.
« Poslední změna: 17 Října 2011, 21:18:15 od daysleeper »

daysleeper

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1206
Re:Data nenalezena
« Odpověď #1 kdy: 17 Října 2011, 19:46:45 »
Samozřejmě jsem dal instalovat systém, ale se zachováním dat.

Můžeš to trochu rozvést? Není mi jasné, co to znamená. V kterém kroku a co přesně jsi udělal?
http://wiki.ubuntu.cz/Pr%C5%AFvodce%20instalac%C3%AD

kkarlosos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re:Data nenalezena
« Odpověď #2 kdy: 17 Října 2011, 20:11:50 »
Krok 4, ale jelikož v odkazu je instalace z win 7 můj výběr tam chybí. Bylo tam napsáno přeinstalovat systém se zachováním dat. Na druhém Pc vše, stejnou cestou, proběhlo v pořádku a data mám.

kkarlosos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re:Data nenalezena
« Odpověď #3 kdy: 17 Října 2011, 20:36:41 »
Vyřešeno, pouze jsem rozčarováním z ocelota, nepostřehl, že jsem si vytvořil nového uživatele při instalaci. Příště, více hledat než se ptát. Díky, pěkný večer všem.  ::)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.