Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: nm-applet se nezobrazuje na panelu [VYRESENO]  (Přečteno 945 krát)

Václav Sobota

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 222
nm-applet se nezobrazuje na panelu [VYRESENO]
« kdy: 14 Ledna 2012, 20:51:14 »
Dobry vecer,

na jednom notebooku (Ubuntu 10.04.3 LTS) se mi z nejakeho me neznameho duvodu na 1 ze 2 uzivatelskych uctu ztratil z oznamovaci oblasti nm-applet (sprava sitovych pripojeni).
Mam ho nyni pouze na uctu, ktery jsem vytvoril behem instalace (uziv. ubuntu, spravce). Na 2 uctu ne. Pripojeni k siti presto funguje a vetsinou vidim i nm-applet ve Sledovani systemu. Pokud jej killnu a spustim znova, dostanu toto :
** (nm-applet:1599): DEBUG: old state indicates that this was not a disconnect 0
Zkousel jsem si pohrat s uzivatelskymi pravy, z onoho druheho uctu jsem udelal spravce, nic nezabralo. Preinstalovani NetworkManagera taky nepomohlo.
Vytvoril jsem novy uzivatelsky ucet, ale ten me stejny problem. Presunul jsem ho do skupiny 1. uzivatele, ale ani to neprineslo zadny efekt...


Nevi si nekdo rady? Diky predem.
« Poslední změna: 15 Ledna 2012, 01:00:03 od Václav Sobota »

Rover623

Re:nm-applet se nezobrazuje na panelu
« Odpověď #1 kdy: 14 Ledna 2012, 22:15:35 »
Tohle se mi taky dělo na 10.04, kupodivu řešení bylo jednoduché. Network manager se objevuje v oznamovací oblasti, tak jsem z panelu odebral a znovu přidal oznamovací oblast

Václav Sobota

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 222
Re:nm-applet se nezobrazuje na panelu
« Odpověď #2 kdy: 15 Ledna 2012, 00:59:34 »
Tohle se mi taky dělo na 10.04, kupodivu řešení bylo jednoduché. Network manager se objevuje v oznamovací oblasti, tak jsem z panelu odebral a znovu přidal oznamovací oblast
Diky moc - oznamovaci oblast chybela, takze jsem ji jenom pridal. Nenapadlo me, ze by mohla byt smazana. Tezko rict, zda to byla nejaka chyba, nebo se pritelkyne "uklikla"...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.