Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: 10.04 - Invertované barvy v některých flashových objektech  (Přečteno 2720 krát)

Jirka RCK

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Dobrý den,
s nějakou aktualizací (asi flashplayeru nebo driveru grafiky) mi nastal problém s některým flashplayerovými prvky na webu. Ve videích se mi částečně invertují barvy (není to přímo negativ, jsou spíše hrozně studené nebo možná zaměněná červená a modrá). Zajímavé je, že to např. s youtubem dělá pouze přímo na portálu youtube. Pokud je youtube video vloženo v jiné stránce (například na facebooku atp.), barvy se zobrazují správně. Používám Adobe Flash Player a mám grafickou kartu Nvidia 8200 s nvidiáckým ovladačem nainstalovaným a aktualizovaným pomocí prográmku "Ovladače Hardwaru" (verze current). Prográmek pro správu ovladače mi nabízí ještě verzi 173, s tou se barvy zdály být dobré, ale grafika prudce ztratila výkon - sotva utáhla compiz a videa šly sekavě... Setkal se už někdo s tímto problémem?

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re:10.04 - Invertované barvy v některých flashových objektech
« Odpověď #1 kdy: 12 Června 2012, 17:48:03 »
Tak uplne stejne - po posledni aktualizaci flashe jsou videa na youtubu modry - a ja blbec si myslel, ze to tam tak modry nekdo nahral :D Jasne testnu jinej...
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:10.04 - Invertované barvy v některých flashových objektech
« Odpověď #2 kdy: 12 Června 2012, 18:06:44 »
hledej zde na foru .. resilo se to tu 100x, bud downgradni flash a nebo pouzij v mms.conf

LinuxHWVideoDecode=1 ### mozna 0 - podle toho co je default ;)
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.