Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Instalace hry v souboru NTFS  (Přečteno 1692 krát)

ExtremeT

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Instalace hry v souboru NTFS
« kdy: 14 Srpna 2017, 12:27:04 »
Dobrý den.
Stáhl jsem jsi hru Elder Scrolls V: Skyrim (pres torrent) když jsem chtel hru nainstalovat tak mi vyskočíl error: "Uistite sa, že sa súbor nenachádza vo zväzku NTFS a nenachádza sa v komprimovanom priečinku alebo zväzku" já nevim co s tim delá mi to pri každý NTFS. Predem dík za odpoved  ;)

ExtremeT

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Instalace hry v souboru NTFS
« Odpověď #1 kdy: 14 Srpna 2017, 12:37:01 »
Dobrý den.
Stáhl jsem jsi hru Elder Scrolls V: Skyrim (pres torrent) když jsem chtel hru nainstalovat tak mi vyskočíl error: "Uistite sa, že sa súbor nenachádza vo zväzku NTFS a nenachádza sa v komprimovanom priečinku alebo zväzku" já nevim co s tim delá mi to pri každý NTFS. Predem dík za odpoved  ;)

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Instalace hry v souboru NTFS
« Odpověď #2 kdy: 14 Srpna 2017, 14:27:23 »
V akom OS a cez aky softver to instalujes?
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

navsteva

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 220

bob.saint-clare

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 127
Re:Instalace hry v souboru NTFS
« Odpověď #4 kdy: 09 Září 2017, 09:31:38 »
Není to zrovna instalace, ale snad to sem alespoň okrajově patří.
Reinstaloval jsem systém na Ubuntu 16.04 Mate
Partice C - 30GB
Partice D - 130GB
Po instalaci ale D neukazuje. Když ale otevřu System-Volby-Hardware-Disky, D o velikosti 129GB a systému NTFS tam je. Je ho potřeba asi nějak zviditelnit.
Jak varianta, že se obnoví s puvodnímy daty, tak varianta, že bude prázdný je přijatelnejší, než být bez téhle partice.
Poradíte prosím jak nato?

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Instalace hry v souboru NTFS
« Odpověď #5 kdy: 09 Září 2017, 09:58:10 »
Ked otvoris ten program disky, kliknes na particiu tak sa pod tym okienkom s rozdelenim disku ukaze zelena sipka ktorou tu particiu pripojis.
Tiez to mozes spravit tak ze spustis spravcu suborov (caja). V lavom okne je zoznam dostupnych pripojitelnych particii ktore pripojis kliknutim na jej nazov.
Ak chces tuto particiu pripajat automaticky pri starte tak si mal pre nu pri instalacii zvolit pripojny bod.(napr. /media/disk_D). Tiez to mozes este nastavit aj teraz po instalacii v /etc/fstab.
http://wiki.ubuntu.cz/p%C5%99ipojen%C3%AD_disku/fstab
Priklad 2 je pre NTFS disky.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.