Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nahranie videa pracovnej plochy do nejakeho civilizovaneho formatu  (Přečteno 8918 krát)

.lukynko

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Naozaj neexistuje jediny normalny software, ktory je schopny nahravat video pracovnej plochy??? Lebo mam pocit ze je utopia najst nieco take pre Linux. Ze ich su pre win desiatky a z nich dostatok free to uz viem, ale potrebujem nieco take pre linux. A prosim vas nehovorte mi ze istanbul lebo ten to nahrava do nejakeho podivneho exotickeho formatu ze OGG Theora ci jak sa to vola.. a to mi naozaj nic pod winom neprehraje. a navyse to ma problemy s rychlstou videa. Skusal som aj xvidcap a este vseljake ine na gnomefiles.org ale kompilovat po prve neviem a ked som sa na to predsalen odhodlal tak mi to vyhodilo take hlasky, ze keby som sa chcel dopatrat jake kniznice a moduly a neviem este co mi chybaju tak mam co robit do najblizsieho prevratu.... Naozaj neexistuje jediny inteligentny soft pre linux ktory mi nahraje video mojej pracovej plochy do nejakeho civilizovaneho pouzitelneho formatu?? Divx, Xvid, mpeg, mov alebo real alebo aj 3gp uz mi je to jedno... Dakujem..

Robert

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 512
Nahranie videa pracovnej plochy do nejakeho civilizovaneho formatu
« Odpověď #1 kdy: 08 Března 2007, 21:32:47 »
ogg theora je civilizovanej kodek :-) navíc vám nic nebrání to třeba v avidemuxu rychle a elegantně převíst do avi/xvid/x264 nebo mpeg

ale je fakt že instanbul neni zrovna něco skvělýho.  Co třeba recordmydesktop  z http://www.ubuntuforums.org/showthread.php?t=294605

to vypadá docela použitelně, sou tam dva balíčky (program a gtk gui) nahrává to taky do ogg,  ale to se dá fakt snadno převést na avi

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Nahranie videa pracovnej plochy do nejakeho civilizovaneho formatu
« Odpověď #2 kdy: 08 Srpna 2007, 23:34:42 »
Citace: indianek
ogg theora je civilizovanej kodek :-) navíc vám nic nebrání to třeba v avidemuxu rychle a elegantně převíst do avi/xvid/x264 nebo mpeg

ale je fakt že instanbul neni zrovna něco skvělýho.  Co třeba recordmydesktop  z http://www.ubuntuforums.org/showthread.php?t=294605

to vypadá docela použitelně, sou tam dva balíčky (program a gtk gui) nahrává to taky do ogg,  ale to se dá fakt snadno převést na avi
K tomu "snadnému převedení" stačí standartně nainstalovaný avidemux? (mě neotevře nahrané video)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Luboš Klicpouch

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 102
    • Androweb.cz
Re: Nahranie videa pracovnej plochy do nejakeho civilizovaneho formatu
« Odpověď #3 kdy: 22 Října 2007, 21:43:51 »
mě taky ne. A asi nejde nastavit, aby nahrával to jiného formátu co?

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.