Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Thunderbird 17 a čeština  (Přečteno 1705 krát)

Kaktus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 150
Thunderbird 17 a čeština
« kdy: 05 Prosince 2012, 17:38:56 »
Potřeboval bych poradit, jak nainstalovat češtinu v Thunderbirdu 17. Systém má instalovánu českou lokalizaci, je nainstalován i balíček thunderbird-cs, zkoušel jsem i způsob s instalací .XPI souboru, ale ten hlásí, že balíček není kompatibilní s verzí 17 (byť je pro ni určen). Také jsem zkoušel nastavit češtinu manuálně v config editoru, kde mám defaultně en-US, ale bez úspěchu. Je ještě nějaká možnost, jak to počeštit? Samozřejmě odinstalace a instalace samotného thunderbird balíčku nepomohla. S problémem se potýkám od té doby, kdy jsem užíval anglickou verzi Thunderbird a tento problém si s sebou nosím od distribuce k distribuci, a objeví se vždy po přenesení starých složek do nového Thunderbirdu. Jinak kontrola pravopisu mi funguje česky.

RedMaX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 384
  • Narozen v komunismu, zemřu v komunismu.
Re:Thunderbird 17 a čeština
« Odpověď #1 kdy: 05 Prosince 2012, 23:28:51 »
Jestli nepomuze tohle, tak asi leda nova instalace a neprenaset ty slozky, respektive nejake config soubory, jinak to neni mozny. Urcite jsi mel cs.xpi pro verzi 17?

Kaktus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 150
Re:Thunderbird 17 a čeština
« Odpověď #2 kdy: 06 Prosince 2012, 13:49:12 »
Ivo
Ahoj, to jsem zapomněl zmínit - když jsem nainstaloval ten locale switcher a přehodil do na českou vlaječku, tak mi tam stále zůstala angličtina.

RedMaX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 384
  • Narozen v komunismu, zemřu v komunismu.
Re:Thunderbird 17 a čeština
« Odpověď #3 kdy: 06 Prosince 2012, 21:14:15 »
Napadla me jina vec, nainstaluj eng verzi Thunderbirdu 17 a pak tam doinstaluj ten balicek cs.xpi, musi byt opravdu na verzi 17, jestli to takhle nepujde, tak uz vazne nevim.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.