Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zamrzávání systému při prohlížení webu  (Přečteno 839 krát)

vlkodav

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Zamrzávání systému při prohlížení webu
« kdy: 22 Července 2017, 18:57:08 »
Dobrý večer, píšu ohledně zamrzání PC při prohlížení webu. Po každém startu mozilly se objeví pravidelné zamrzání při načtení jakékoliv stránky, poté se stav po pár vteřinách  uklidní, ale problém se objeví u webů s vysokým obsahem obrázků apod. Díval jsem se na sledování systému a často je při tom CPU využit na 100 %. Největším problémem je ale přehrávání HD videí na youtube, která jsou prakticky nesledovatelná. Po přečtení fora jsem zkusil v prohlížeči u položky webgl.force-enabled změnit hodnotu z false na true, ale žádná změna nenastala. HW akceleraci mám také zapnutou. V předchozí verzi Ubuntu 14.04 se tyto problémy neobjevovaly, je tedy možné, že by se stav mohl zlepšit např. po přechodu na Lubuntu? Nebo se spíše už jedná o projevy slabého hardwaru? Chod systému jako takového je kromě pomalého startu bez problémů. Budu rád za každou radu, děkuji.

PC sestava: CPU: AMD Athlon(tm) II X2 270 Processor × 2, RAM: 3,9 GiB, grafika: AMD Turks (Radeon HD 5570/6510/7510/8510) - bohužel nevím který model, OS: Ubuntu 16.04 32 bit

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.