Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zřejmě vadná aktualizace  (Přečteno 1223 krát)

Jonas456

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
zřejmě vadná aktualizace
« kdy: 24 Června 2008, 22:57:05 »
Ahoj, jsem s linuxem úplnej začátečník, na Ubuntu HH jsem přešel poměrně nedávno, nicméně jsem zatím řešil spíš problémy než abych se dopracoval k těm výhodám jako je proklamovaná stabilita. (nejdřív poblém se zvukem, potom grafika) Můj hlavní problém teď ale je, že po nedávné aktualizaci systému po restartu už ubuntu nenabíhá  - respektive snaží se poměrně dlouho naběhnout a pak místo toho vyhazuje hlášku udevd [1296]: parse_config_file: can't open '/etc/udev/udev.conf' as config file: No such file or directory a                                       udevtrigger[1298]: parse_config_file: can't open '/etc/udev/udev.conf' as config file: No such file or directory a hodí mě to na řádek s (initramfs). Potřeboval bych nějakej blbovzdornej návod jak tu instalaci obnovit aniž bych přišel o data, který by mě docela mrzely - zkoušel jsem to spustit přes recovery mod, ale to má dost podobný výsledek. Jinak to mám na notebooku prestigio nobile 1530, která má grafiku mobility radeon x700. Budu rád za každou radu. Předem dík 

dekon

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 209
  • only BFU ...
Re: zřejmě vadná aktualizace
« Odpověď #1 kdy: 25 Června 2008, 10:50:52 »
Zrejme Vam chybi nejake soubory.
Poslete
Kód: [Vybrat]
ls -la /etc/udev/

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.