Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zmzne pri prechode k instalacii Ubuntu 11.04[vyriesne]  (Přečteno 903 krát)

pinguin11

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
zmzne pri prechode k instalacii Ubuntu 11.04[vyriesne]
« kdy: 18 Června 2011, 16:52:08 »
cawte instalujem ubuntu na moj notebook hp probook 4525s som v tom novy co sa tyka linuxu,normalne som si stiahol image spravne som ho vypalil aj mi ho nabootuje objavy sa volba ci ho to chcem skusit alebo nainstalovat skontrolovat disct atd... pri kontrole disku ziadne chyby nenaslo a ked dam instalaciu tak tam mi zo zacne nacitavat ubuntu a behaju mi tam bodky nacivanie a po chvylke to zmrzne docital som sa ze by to mohlo nieco mat s parametrami ale nwm nic dalej
« Poslední změna: 18 Června 2011, 20:46:25 od pinguin11 »

pinguin11

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Re: zmzne pri prechode k instalacii Ubuntu 11.04
« Odpověď #1 kdy: 18 Června 2011, 20:45:51 »
cawte instalujem ubuntu na moj notebook hp probook 4525s som v tom novy co sa tyka linuxu,normalne som si stiahol image spravne som ho vypalil aj mi ho nabootuje objavy sa volba ci ho to chcem skusit alebo nainstalovat skontrolovat disct atd... pri kontrole disku ziadne chyby nenaslo a ked dam instalaciu tak tam mi zo zacne nacitavat ubuntu a behaju mi tam bodky nacivanie a po chvylke to zmrzne docital som sa ze by to mohlo nieco mat s parametrami ale nwm nic dalej
vyriesene pomohlo acpi=force

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.